Kolejne mecze KS Śniadowo

2017-05-09 09:42
Pracowity weekend drużyn piłkarskich KS Śniadowo.
Kolejne mecze KS Śniadowo

Kolejną wygraną zanotowała drużyna seniorów KS Śniadowo. W niedzielnym meczu w rozgrywkach klasy okręgowej zwyciężyła drużynę Pomorzanka Sejny 4-3 (1-1). Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Paweł Zalewski (2) oraz Patryk Abramek i Patryk Godlewski.

Dryżyna KS Śniadowo zajmuje obecnie 2 miejsce w tabeli i w rundzie wiosennej nie przegrała jeszcze pojedynku. Oprócz zwycięstw zespół tylko 2-krotnie zremisował grając na boiskach rywali.

Kolejny mecz nasz zespół rozegra w dniu 14 maja br. w Białymstoku z zespołem BKS Jagiellonia.

Natomiast kolejny mecz na naszym stadionie drużyna rozegra w dniu 21 maja br. o godz. 17.00 z zespołem Pogranicze Kuźnica Białostocka. W tym samym dniu rozegrają swoje mecze również młodzicy KS Śniadowo o godz. 12.00 z ŁKS II Łomża i juniorzy o godz. 14.00.

 

Niedzielne spotkanie to nie tylko występ drużyny seniorów. Swoje mecze rozegrali także młodziki KS Śniadowo, którzy w sobotę nie sprostali zespołowi Orła Kolno przegrywając na wyjeździe 0-4. Następny mecz drużyna rozegra w dniu13 maja br. o godz. 15.00 z Olimpią Zambrów.

 

Natomiast drużyna juniorów KS Śniadowo rozegrała spotkanie na własnym boisku niestety przegrywając z wyżej notowowanym zespołem Olimpii Zambrów 2-6. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Malinowski i Wróblewski. Następny mecz nasi juniorzy rozegrają na wyjeździe z zespołem Filipowa.

  • Kolejne mecze KS Śniadowo