GOK Śniadowo na "Biegu dla Justyny"

2019-10-21 14:44
Wczorajszy bieg charytatywny na stadionie MOSiR w Łomży był jednym wielkim piknikiem wsparcia całej rodziny lokalnej społeczności i sportowców dla Justyny Korytkowskiej zawodniczki LUKS "PREFBET" Śniadowo Łomża w drodze do powrotu do zdrowia po przebytej chorobie nowotworowej.
GOK Śniadowo na

Nasze dziewczęta dzielnie się spisały podczas charytatywnej imprezy "Bieg dla Justyny" w Łomży. Grupa chorągwiarska przygotowała występ z flagami uświetniając ceremonię dekoracji zwycięzców, a gitarzystki wcieliły się w rolę pluszowych maskotek kibicujących biegaczom i umilających czas wszystkim obecnym na stadionie (a tego dnia nie było to łatwe ze względu na upał).

Wszyscy też wzięliśmy udział w biegu dla Justyny! Można na Was liczyć.

Kochani! Brawa i gratulacje dla Was i wszystkich uczestników!!! Pani Justynie życzymy powrotu do zdrowia, sił i realizacji marzeń osobistych i sportowych.

Powodzenia Pani Justyno!!!

  • GOK Śniadowo na GOK Śniadowo na GOK Śniadowo na GOK Śniadowo na GOK Śniadowo na GOK Śniadowo na GOK Śniadowo na GOK Śniadowo na GOK Śniadowo na GOK Śniadowo na GOK Śniadowo na GOK Śniadowo na GOK Śniadowo na GOK Śniadowo na GOK Śniadowo na GOK Śniadowo na GOK Śniadowo na GOK Śniadowo na