ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI w Śniadowie

2019-11-08 08:50
Gminne obchody Święta Niepodległości - 11 listopada rozpoczną się w poniedziałek o godz. 9.00 w kościele parafialnym w Śniadowie.
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI w Śniadowie

Do Święta Niepodległości Polski pozostało nam tylko kilka dni, ale już od dawna do uroczystości gminnych przygotowują się pieczołowicie i solidnie uczniowie Szkoły Podstawowej w Śniadowie i ich nauczyciele, nasza Gminna Orkiestra Dęta i GRUPA CHORĄGWIARSKA z GOK Śniadowo.

Przed rozpoczęciem mszy św. w intencji naszej OJCZYZNY przy akompaniamencie Gminnej Orkiestry Dętej nauczymy się pieśni legionowej: "Kto cię wołał legionisto" oraz odśpiewamy HYMN POLSKI. Następnie wszyscy zjednoczymy się we mszy św. na modlitwie za Polskę i Polaków, by następnie oddać się refleksji podczas inscenizacji przygotowanej przez uczniów Szkoły Podstawowej w Śniadowie. Po zakończeniu uroczystości w kościele zobaczymy pokaz POLONEZA w wykonaniu GRUPY CHORĄGWIARSKIEJ z GOK Śniadowo, a następnie udamy się na cmentarz parafialny, by oddać hołd poległym za Ojczyznę.

Pan Wójt, nasi duszpasterze oraz dyrektorzy SP oraz ci młodzi ludzie, którzy zadbają o piękną oprawę tego wyjątkowego dnia wraz z opiekunami i wychowawcami zapraszają WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW GMINY ŚNIADOWO oraz GOŚCI na WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE I RADOWANIE SIĘ NIEPODLEGŁOŚCIĄ!!!