GRUPA CHORĄGWIARSKA wystąpi na BREVE KIDS we Wrocławiu

2020-08-19 00:44
Przez całe wakacje nasza młoda grupa chorągwiarska przygotowuje się do występu na ogólnopolskim festiwalu BREVE KIDS we Wrocławiu.
GRUPA CHORĄGWIARSKA wystąpi na BREVE KIDS we Wrocławiu

Pod okiem artystów z GWARDII GRYFA ćwiczymy układy taneczne z flagami, by jak najlepiej zaprezentować  Gminę Śniadowo na dziecięcym festiwalu we Wrocławiu 29 sierpnia. Jak ciężka to praca pokazuje chociażby bilans wielu godzin spędzanych na próbach, by przygotować 10 minutowy pokaz. Do tego dziewczęta tworzące nasz śniadowski zespół nie są zbyt potężnych gabarytów, co mogłoby sprzyjać w operowaniu dość cięzkimi chorągwiami. Ale jak widać wytrwała praca czyni mistrza, bo wielkość to nie wzrost ani waga, ale siła woli, charakteru i ducha.

Trzymajcie za nas kciuki!!!

  • GRUPA CHORĄGWIARSKA wystąpi na BREVE KIDS we Wrocławiu GRUPA CHORĄGWIARSKA wystąpi na BREVE KIDS we Wrocławiu GRUPA CHORĄGWIARSKA wystąpi na BREVE KIDS we Wrocławiu GRUPA CHORĄGWIARSKA wystąpi na BREVE KIDS we Wrocławiu GRUPA CHORĄGWIARSKA wystąpi na BREVE KIDS we Wrocławiu GRUPA CHORĄGWIARSKA wystąpi na BREVE KIDS we Wrocławiu GRUPA CHORĄGWIARSKA wystąpi na BREVE KIDS we Wrocławiu GRUPA CHORĄGWIARSKA wystąpi na BREVE KIDS we Wrocławiu GRUPA CHORĄGWIARSKA wystąpi na BREVE KIDS we Wrocławiu GRUPA CHORĄGWIARSKA wystąpi na BREVE KIDS we Wrocławiu GRUPA CHORĄGWIARSKA wystąpi na BREVE KIDS we Wrocławiu GRUPA CHORĄGWIARSKA wystąpi na BREVE KIDS we Wrocławiu GRUPA CHORĄGWIARSKA wystąpi na BREVE KIDS we Wrocławiu GRUPA CHORĄGWIARSKA wystąpi na BREVE KIDS we Wrocławiu GRUPA CHORĄGWIARSKA wystąpi na BREVE KIDS we Wrocławiu