Szatnie na wyższym poziomie

2020-09-11 08:35
Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Śniadowie od 1 września 2020 roku korzystają z szatni na wyższym poziomie - w całej dosłowności tego stwierdzenia.
Szatnie na wyższym poziomie

31 sierpnia 2020 roku zakończył się remont przebieralni i łazienek zlokalizowanych przy małej sali gimnastycznej. Cały ciąg pomieszczeń po wyburzeniu ścianek działowych, wyrównaniu poziomu posadzek, położeniu wykładzin, odnowieniu powłok malarskich, modernizacji instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej, montażu drzwi przesuwnych i wyposażeniu w nowe meble - zmienił przeznaczenie.

1 września, podzieleni na grupy uczniowie, po niemal półrocznej nieobecności w murach szkoły, byli kierowani na spotkania z wychowawcami od strony ulicy Skowronki i... nie poznawali szkoły. Szatnie z piwnic zostały przeniesione na poziom parteru. Ich wygląd nie przypominał dotychczasowych szatni, jakie pamiętają również z lat swojej edukacji rodzice naszych uczniów. 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Dyrekcja ZSz-P w Śniadowie

  • Szatnie na wyższym poziomie Szatnie na wyższym poziomie Szatnie na wyższym poziomie Szatnie na wyższym poziomie Szatnie na wyższym poziomie Szatnie na wyższym poziomie Szatnie na wyższym poziomie Szatnie na wyższym poziomie Szatnie na wyższym poziomie Szatnie na wyższym poziomie Szatnie na wyższym poziomie Szatnie na wyższym poziomie Szatnie na wyższym poziomie