Podziękowanie za wsparcie

2021-01-28 12:03
Podziękowanie za wsparcie

SZANOWNI PAŃSTWO !

 

W imieniu całej naszej Rodziny pragnę gorąco podziękować Państwu za życzliwe wsparcie i okazaną pomoc finansową w tragedii, jaka dotknęła nas w nocy z 17 na 18 stycznia 2021r. W wyniku pożaru, jaki rozpętał się w naszej nowej oborze, zniszczeniu uległ budynek obory, wszystkie maszyny i urządzenia, jakie były tam zainstalowane oraz inwentarz żywy - krowy i cielęta, które padły w wyniku zaczadzenia i dotkliwych poparzeń. Ból związany z tą tragedią jest niewyobrażalny. Ciągle zadajemy sobie pytanie: co zrobiono nie tak, dlaczego nie mogliśmy ocalić naszych zwierząt, pomóc im - dlaczego tak bardzo musiały cierpieć?

Nasza Rodzina podjęła już decyzję o odbudowaniu obory i stada krów. Decyzję tę pomogli nam podjąć właśnie Państwo. Wsparcie słowne i finansowe, jakiego doświadczyliśmy tuż po tragedii i jakie nadal uzyskujemy z każdej strony, pozwala nam z nadzieją i ufnością patrzeć w przyszłość wierząc, że z Bożą pomocą i przy wsparciu dobrych ludzi - podniesiemy się, pokonamy wszystkie trudności i przeszkody.

Serdecznie Państwu dziękujemy za wszelką pomoc, jaką cały czas uzyskujemy. Za wsparcie słowem i czynem, za pracę przy usuwaniu skutków pożaru, za wpłaty gotówkowe - te na konto i te bezpośrednie, przywożone do domu, a pochodzące od mieszkańców okolicznych miejscowości. Dziękujemy naszym drogim Księżom - Księdzu Proboszczowi, Księdzu Wikaremu, dziękujemy Panu Wójtowi i Radzie Gminy Śniadowo, Dziękujemy Panu Prezesowi i Radzie Nadzorczej OSM w Piątnicy, posłom na Sejm RP i wszystkim Państwu, znanych nam z imienia i nazwiska, ale też i tych nam nieznanych - z naszych stron i z całej Polski. Tak bardzo jesteśmy Państwu wdzięczni. Tak bardzo dziękujemy i cieszymy się, że możemy na Państwa liczyć - chociaż wolelibyśmy stać po przeciwnej stronie. Zwykle to my udzielaliśmy komuś wsparcia…

W ramach podziękowania za udzielone nam wsparcie i pomoc, zapraszamy Państwa na mszę św. w intencji wszystkich ofiarodawców, która odbędzie się w niedzielę, 7 lutego 2021 r. o godz. 10:00 w Kościele Parafialnym w Szczepankowie.

 

Z wyrazami szacunku i głębokiej wdzięczności

Iwona Barbara Wróblewska

Wierzbowo, gmina Śniadowo