Głośne czytanie dzieciom - to klucz do mądrości.

2021-05-31 14:20
Głośne czytanie dzieciom - to klucz do mądrości.

Tydzień Głośnego Czytania to wydarzenie, którego celem  jest promowanie idei głośnego czytania, rozwijanie zainteresowań czytelniczych od najmłodszych lat i promocja czytelnictwa w Polsce. 

Biblioteka Publiczna Gminy Śniadowo we współpracy z biblioteką Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Śniadowie po raz kolejny włączyły  się w  tę ogólnopolską akcję, organizując spotkania z książką.

W dniach 28 - 31 maja czytaliśmy z dziećmi z klas  0 – III w Śniadowie na środę 2 czerwca zaplanowano zajęcia w Szczepankowie.                                                                                                                       Głośnemu czytaniu towarzyszyły zgadywanki o książkach oraz zajęcia plastyczne.

  • Głośne czytanie dzieciom - to klucz do mądrości. Głośne czytanie dzieciom - to klucz do mądrości. Głośne czytanie dzieciom - to klucz do mądrości. Głośne czytanie dzieciom - to klucz do mądrości. Głośne czytanie dzieciom - to klucz do mądrości. Głośne czytanie dzieciom - to klucz do mądrości. Głośne czytanie dzieciom - to klucz do mądrości. Głośne czytanie dzieciom - to klucz do mądrości. Głośne czytanie dzieciom - to klucz do mądrości.