Tomasz Bruliński i Łukasz Piechowski - DZIĘKUJEMY!

2021-09-28 22:58
Wiele osób i instytucji, w piękną, słoneczną niedzielę 26 września 2021 roku, podziękowało wieloletnim piłkarzom KS Śniadowo. Wśród nich nie zabrakło przedstawicieli naszego samorządu. Okolicznościowe dyplomy i nagrody rzeczowe kończącym karierę sportowcom wręczyli Wójt Gminy Śniadowo Rafał Pstrągowski i Przewodniczący Rady Gminy Śniadowo Grzegorz Podgórski.
Tomasz Bruliński i Łukasz Piechowski - DZIĘKUJEMY!

Bruliński Tomasz - zawodnik KS Śniadowo o numerze ewidencyjnym 1127. Od 3 sierpnia 2003 roku zarejestrowany w Podlaskim Związku Piłki Nożnej w Białymstoku.
W drużynie KS Śniadowo grał nieprzerwalnie przez 18 sezonów, począwszy od sezonu 2003/2004.
Zadebiutował w meczu o Puchar Polski 3 sierpnia 2003 roku w Śniadowie przeciwko TEMPO Rutki.
Pierwszy mecz ligowy rozegrał w Śniadowie 17 sierpnia 2003 roku przeciwko PERSPEKTYWIE Łomża. Wygraliśmy 6:1, a Tomasz zdobył w debiucie 5 bramek.

Zaczynał w B klasie. W późniejszych sezonach awansował z drużyną dwa razy do 4 ligi. Ogólnie w 18 sezonach rozegrał 477 meczów strzelając 188 bramek.
2 razy był najlepszym strzelcem KS Śniadowo (król strzelców) w sezonie 2003/2004 - 22 bramki i 2010/2011 - 25 bramek.
Ostatnią bramkę zdobył 31 października 2020 roku w Śniadowie w meczu z Rudnią Zabłudów wygranym 3:2.

Wielokrotnie otrzymywał propozycje przejścia do innych klubów, często do wyższych lig. Zawsze jednak był wierny KS Śniadowo. Przez wiele lat pełnił funkcję Kapitana drużyny KS Śniadowo.
Tomasz Bruliński jest żonaty. Żona Alicja zawsze kibicowała swojemu mężowi. Mają dwóch synów: Mariusza i Szymona. Obaj chłopcy również trenują piłkę nożną i tak jak ojciec - swoje pierwsze kroki w piłce stawiali w KS Śniadowo.

Dziękujemy za wiele lat gry dla KS Śniadowo
- Zarząd Klubu, piłkarze i kibice.

  • Tomasz Bruliński i Łukasz Piechowski - DZIĘKUJEMY! Tomasz Bruliński i Łukasz Piechowski - DZIĘKUJEMY! Tomasz Bruliński i Łukasz Piechowski - DZIĘKUJEMY! Tomasz Bruliński i Łukasz Piechowski - DZIĘKUJEMY! Tomasz Bruliński i Łukasz Piechowski - DZIĘKUJEMY! Tomasz Bruliński i Łukasz Piechowski - DZIĘKUJEMY! Tomasz Bruliński i Łukasz Piechowski - DZIĘKUJEMY! Tomasz Bruliński i Łukasz Piechowski - DZIĘKUJEMY! Tomasz Bruliński i Łukasz Piechowski - DZIĘKUJEMY! Tomasz Bruliński i Łukasz Piechowski - DZIĘKUJEMY! Tomasz Bruliński i Łukasz Piechowski - DZIĘKUJEMY! Tomasz Bruliński i Łukasz Piechowski - DZIĘKUJEMY! Tomasz Bruliński i Łukasz Piechowski - DZIĘKUJEMY! Tomasz Bruliński i Łukasz Piechowski - DZIĘKUJEMY! Tomasz Bruliński i Łukasz Piechowski - DZIĘKUJEMY! Tomasz Bruliński i Łukasz Piechowski - DZIĘKUJEMY! Tomasz Bruliński i Łukasz Piechowski - DZIĘKUJEMY! Tomasz Bruliński i Łukasz Piechowski - DZIĘKUJEMY! Tomasz Bruliński i Łukasz Piechowski - DZIĘKUJEMY! Tomasz Bruliński i Łukasz Piechowski - DZIĘKUJEMY! Tomasz Bruliński i Łukasz Piechowski - DZIĘKUJEMY! Tomasz Bruliński i Łukasz Piechowski - DZIĘKUJEMY! Tomasz Bruliński i Łukasz Piechowski - DZIĘKUJEMY! Tomasz Bruliński i Łukasz Piechowski - DZIĘKUJEMY! Tomasz Bruliński i Łukasz Piechowski - DZIĘKUJEMY! Tomasz Bruliński i Łukasz Piechowski - DZIĘKUJEMY! Tomasz Bruliński i Łukasz Piechowski - DZIĘKUJEMY! Tomasz Bruliński i Łukasz Piechowski - DZIĘKUJEMY! Tomasz Bruliński i Łukasz Piechowski - DZIĘKUJEMY! Tomasz Bruliński i Łukasz Piechowski - DZIĘKUJEMY!