II Samorządowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej

2017-03-04 12:17
Druga edycja Samorządowego Turnieju w halowej piłce nożnej odbyła się w dniu 25 lutego br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Miastkowie.
II Samorządowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej

W tegorocznym turnieju wzięło udział 8 drużyn tj. Miasto Nowogród, Gmina Łomża, Gmina Miastkowo, Gmina Przytuły, Gmina Śniadowo, Gmina Wizna, Gmina Zbójna i Powiat Łomżyński.

Organizatorem turnieju była Gmina Miastkowo i Powiatowy Szkolny Związek Sportowy.

Gmina Śniadowo, która była organizatorem ubiegłorocznego I Samorządowego Turnieju wywalczyła w bieżącej edycji VII miejsce.

 

Ostateczne wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

 I             MIASTO NOWOGRÓD

II             GMINA ZBÓJNA

III            GMINA ŁOMZA

IV           GMINA MIASTKOWO

V             STAROSTWO POWIATOWE

VI           GMINA WIZNA

VII          GMINA ŚNIADOWO

VIII         GMINA PRZYTUŁY

 

Zwycięzkie drużyny otrzymaly puchary, zaś wszyscy zawodnicy pamiątkowe medale.

Wszystkim zawodnikom gratulacje złożyli m.in. Wójt Gminy Śniadowo - Rafał Pstrągowski oraz Wicestarosta Łomżyński - Lech Szabłowski.

Gospodarzem kolejnej II edycji samorządowego turnieju halowej piłki nożnej w Powiecie Łomżyńskim będzie Gmina Łomża.

 

  • II Samorządowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej II Samorządowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej II Samorządowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej II Samorządowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej II Samorządowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej II Samorządowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej II Samorządowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej II Samorządowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej II Samorządowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej II Samorządowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej II Samorządowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej II Samorządowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej