Uśmiechy na Dzień Dziecka!

2017-06-02 12:09
Nawet kiepska pogoda nie zwarzyła świetnych humorów dzieciaków podczas imprezy plenerowej zorganizowanej przy współpracy Urzędu Gminy Śniadowo ze sklepem Lewiatan.
Uśmiechy na Dzień Dziecka!

Na najmłodszych mieszkańców gminy Śniadowo z okazji Dnia Dziecka czekały rozmaite atrakcje, konkursy i niespodzianki. Dzieciaki mogły się wyszaleć, wyskakać i doznać dreszczyku emocji i rywalizacji, a wszystko to we wspaniałej, radosnej atmosferze. Po zabawie można było się posilić kiełbaską z grilla albo osłodzić chwilę lodami, którymi częstował sklep Lewiatan w Śniadowie. Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników czuwali nasi strażacy z OSP Śniadowo, którzy dołączyli do świętowania, by je uatrakcyjnić i przybliżyć dzieciom pracę strażaków, sprzęt ratunkowy i gaśniczy oraz wóz strażacki.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY w imieniu DZIECI I RODZICÓW!

  • SPONSOROM i ORGANIZATOROM: sklepowi Lewiatan i Wójtowi Gminy Śniadowo!
  • STRAŻAKOM OSP Śniadowo!
  • Pracownikom Urzędu Gminy!
  • Pracownikom GOK Śniadowo!
  • Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji i przebiegu Dnia Dziecka!
  • Uśmiechy na Dzień Dziecka! Uśmiechy na Dzień Dziecka! Uśmiechy na Dzień Dziecka! Uśmiechy na Dzień Dziecka! Uśmiechy na Dzień Dziecka! Uśmiechy na Dzień Dziecka! Uśmiechy na Dzień Dziecka! Uśmiechy na Dzień Dziecka! Uśmiechy na Dzień Dziecka! Uśmiechy na Dzień Dziecka! Uśmiechy na Dzień Dziecka! Uśmiechy na Dzień Dziecka! Uśmiechy na Dzień Dziecka! Uśmiechy na Dzień Dziecka! Uśmiechy na Dzień Dziecka!