Pozdrowienia z biwaku w Łomży!

2017-08-18 05:18
Po dwudziesto kilometrowej trasie pod eskortą strażaków OSP Śniadowo bezpiecznie dotarliśmy do Łomży, gdzie korzystając z gościnności duszpasterzy parafii pw. Andrzeja Boboli- ks. proboszcza Andrzeja Popielskiego i ks Pawła Szabłowskiego rozbiliśmy obóz.
Pozdrowienia z biwaku w Łomży!

Zostaliśmy hojnie obdarowani gościnnością, opieką i tym, co dzieci lubią najbardziej-lodami, które zafundował nam gospodarz parafii. Wspaniale odpoczęliśmy i radośnie spędziliśmy te dni biwaku. A chociaż burza ostudziła rowerowe zapały wielu z pomocą przybyli nam nasi niezawodni strażacy, a najwytrwalsi rowerzyści powrócili do Śniadowa zaliczając 40 km i dopisując je do swojego konta w akcji "Zbieramy kilometry z GOK Śniadowo".

Dziękujemy z całego serca naszym wycieczkowym ANIOŁOM !!!

  • Pozdrowienia z biwaku w Łomży! Pozdrowienia z biwaku w Łomży! Pozdrowienia z biwaku w Łomży! Pozdrowienia z biwaku w Łomży! Pozdrowienia z biwaku w Łomży! Pozdrowienia z biwaku w Łomży! Pozdrowienia z biwaku w Łomży! Pozdrowienia z biwaku w Łomży! Pozdrowienia z biwaku w Łomży! Pozdrowienia z biwaku w Łomży! Pozdrowienia z biwaku w Łomży! Pozdrowienia z biwaku w Łomży! Pozdrowienia z biwaku w Łomży! Pozdrowienia z biwaku w Łomży! Pozdrowienia z biwaku w Łomży! Pozdrowienia z biwaku w Łomży! Pozdrowienia z biwaku w Łomży! Pozdrowienia z biwaku w Łomży! Pozdrowienia z biwaku w Łomży!