Wycieczka sołectw do Augustowa i okolic

2017-10-11 08:28
W zeszłą sobotę 7 października przedstawiciele 4 sołectw: St. Jemielitego, Wszerzeczy Kol., Wszerzeczy oraz Szczepankowa brały udział w jednodniowej wycieczce.
Wycieczka sołectw do Augustowa i okolic

Razem 57 osób zwiedziło atrakcje turystyczne Augustowa i okolic, Klasztor Pokamedulski w samym sercu Wigierskiego Parku Narodowego, Sanktuarium Maryjne w Studzienicznej, a po obiedzie uczestniczyli w rejsie po Kanale Augustowskim.

Wycieczka była nagrodą ufundowaną przez Gminę Śniadowo dla sołectw, które uplasowały się na podium w dożynkowej rywalizacji.

  • Wycieczka sołectw do Augustowa i okolic Wycieczka sołectw do Augustowa i okolic Wycieczka sołectw do Augustowa i okolic Wycieczka sołectw do Augustowa i okolic Wycieczka sołectw do Augustowa i okolic Wycieczka sołectw do Augustowa i okolic Wycieczka sołectw do Augustowa i okolic Wycieczka sołectw do Augustowa i okolic Wycieczka sołectw do Augustowa i okolic Wycieczka sołectw do Augustowa i okolic Wycieczka sołectw do Augustowa i okolic Wycieczka sołectw do Augustowa i okolic Wycieczka sołectw do Augustowa i okolic Wycieczka sołectw do Augustowa i okolic Wycieczka sołectw do Augustowa i okolic Wycieczka sołectw do Augustowa i okolic Wycieczka sołectw do Augustowa i okolic Wycieczka sołectw do Augustowa i okolic Wycieczka sołectw do Augustowa i okolic Wycieczka sołectw do Augustowa i okolic