Goście z Niemiec w Śniadowie

2017-10-20 14:06
W piątek 20 października 2017 roku w Urzędzie Gminy Śniadowo gościliśmy 4-osobową delegację partnerskiej Gminy Marklkofen i Powiatu Dingolfing-Landau z Bawarii.
Goście z Niemiec w Śniadowie

Niemieccy goście przebywali na terenie powiatu łomżyńskiego w dniach 18-20 października br. na konferencji, która była częścią I Forum Gospodarczego Subregionu Łomżyńskiego.

Wójt Gminy - Rafał Pstrągowski, który czynnie uczestniczył w 3-dniowym forum zaprosił gości do Urzędu Gminy w Śniadowie. W spotkaniu w Sali konferencyjnej uczestniczyli: Henrich Trapp – Starosta Powiatu Dingolfing-Landau, Werner Bumeder - Z-ca Starosty, Peter Eisgruber-Rauscher – Burmistrz Gminy Marklkofen, Peter Wistuber – Radny Gminy Marklkofen oraz Przewodniczący rady Gminy Śniadowo – Waldemar Malinowski, Zdzisław Zaremba i Grzegorz Podgórski radni gminy.

Podczas krótkiego spotkania Wójt – Rafał Pstrągowski zapoznał gości ze strukturą gminy, sposobem finansowania realizowanych zadań oraz odpowiedział na pytania dotyczące bieżącego funkcjonowania samorządu gminnego.

  • Goście z Niemiec w Śniadowie Goście z Niemiec w Śniadowie Goście z Niemiec w Śniadowie Goście z Niemiec w Śniadowie Goście z Niemiec w Śniadowie Goście z Niemiec w Śniadowie Goście z Niemiec w Śniadowie