Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie

2017-11-11 15:24
99-rocznicę narodowego Święta Niepodległości w dniu 11 listopada 2017 r. uczciły władze i mieszkańcy Śniadowa.
Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie

Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w intencji Ojszyzny w kościele parafialnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Śniadowie. Nabożeństwu przewodniczył Ks. Probosz - Tomasz Wilga, który w homilii nawiązał do czasów odzyskania przez Polskę niepodległości.

Oprawę muzyczną mszy świętej przygotował Gminny Ośrodek Kultury po przewodnictwem Pani Dyrektor - Gabrieli Piszczatowskiej.. Po mszy Gminna Dziecięca Orkiestra Dęta zaprezentowała koncert pieśni patriotycznych, który uświetnił uroczystości Święta Niepodległości.

Na zakończenie obchodów tegorocznego święta Wójt Gminy Śniadowo - Rafał Pstrągowski wraz z radnymi gminy oddali hołd poległym w walce o niepodległość Polski na cmentarzu parafialnym, składając symboliczne wiązanki kwiatów.

  • Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie Narodowe Święto Niepodległości w Śniadowie