Turniej halowej piłki nożnej w Śniadowie

2018-02-05 08:55
Zakończyły się ferie zimowe dla dzieci i młodzieży w naszym województwie.

Na zakończenie ferii w dniu 2 lutego  w hali sportowej w Śniadowie odbył się turniej piłki nożnej halowej „Ferie zimowe 2018”, skierowany do uczniów szkół podstawowych z klas V - VII. Do rywalizacji zgłosiło się pięć drużyn, zarówno ze Śniadowa i okolic, ale także ze Szczepankowa.

Rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym”, gdzie 1 mecz trwał 2 x 7 minut. Mecze sędziowane były przez nauczyciela wychowania fizycznego Wojciecha Klimaszewskiego, a opiekę medyczną nad zawodnikami sprawował ratownik medyczny - p. Krzysztof Piszczatowski.

Zawodnicy którzy zajęli miejsca od I do III zostali obdarowani dyplomami i medalami ufundowanymi przez Wójta Gminy Śniadowo – Rafała Pstrągowskiego, a pozostali pamiątkowymi medalami za uczestnictwo w turnieju.

Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy poświęcili swój wolny czas i przywieźli dzieci na turniej, zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Śniadowie, przy pomocy Wojciecha Klimaszewskiego i Katarzyny Bieńkowskiej. Dzięki ich pomocy dzieci nie tylko mogły wziąć udział w turnieju, ale również czuły się pewniej w trakcie grania i przerw między meczami.

Po zaciętej rywalizacji klasyfikacja turnieju kształtuje się następująco:

I miejsce – "Sportowcy ze Śniadowa"

II miejsce – "VI A radę da"

III miejsce – "Dzikie Koty"

IV miejsce – "SP Szczepankowo I"

V miejsce – "SP Szczepankowo II"

• Turniej halowej piłki nożnej w Śniadowie Turniej halowej piłki nożnej w Śniadowie Turniej halowej piłki nożnej w Śniadowie Turniej halowej piłki nożnej w Śniadowie