VII Regionalny Turniej Tenisa Stołowego w Szczepankowie

2018-04-09 08:24
8 kwietnia 2018 r. w niedzielę w Szkole Podstawowej w Szczepankowie odbył się już VII Regionalny Turniej Tenisa Stołowego w kategorii chłopców i dziewcząt szkół podstawowych.
VII Regionalny Turniej Tenisa Stołowego w Szczepankowie

Po raz kolejny udało się zorganizować imprezę, przede wszystkim przy wsparciu Wójta Gminy Śniadowo  - Rafała Pstrągowskiego, Dyrektora Szkoły Arkadiusza Twardowskiego, Rady Rodziców oraz dzięki uprzejmości sponsorów upominków Grupy ”Agrocentum” Sp. z o.o. i „Agro - Rolnik” w Śniadowie.

Przybyłych na zawody uczestników, sponsorów i kibiców przywitał organizator imprezy, nauczyciel wychowania fizycznego Wojciech Klimaszewski.

Tenis stołowy jest sportem odpowiednim dla każdego. Co prawda największe sukcesy osiąga się na olimpiadach i mistrzostwach świata, ale lokalne turnieje mogą być równie ważne dla młodego zawodnika, szczególnie służąca zdrowiu aktywność fizyczna. Wielkim plusem turnieju jest fakt, że organizatorzy gościli wielu uczestników z czterech gmin powiatu łomżyńskiego: Gmina Śniadowo, Łomża, Nowogród, Piątnica.

Zwycięzcą Turnieju  w kategorii chłopców, okazał się Patryk Tarnacki ze Szkoły Podstawowej w Dobrzyjałowie. Drugie miejsce zajął Krystian Zaborszczyk ze Szkoły Podstawowej w Szczepankowie, a trzecie Kacper Kozikowski ze Szkoły Podstawowej w Konarzycach. W kategorii dziewcząt najlepsza była Eliza Modzelewska ze Szkoły Podstawowej w Konarzycach. Na podium stanęły także Weronika Janicka (II miejsce) ze Szkoły Podstawowej w Szczepankowie oraz Kamila Wasik (III miejsce) ze Szkoły Podstawowej w Nowogrodzie .

Zwycięzcy otrzymali puchary, a dodatkowo każdy uczestnik Turnieju otrzymał pamiątkowy medal oraz upominek od sponsora turnieju. Nagrody wręczył pan Arkadiusz Twardowski - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Szczepankowie.

Impreza, która już na stałe wpisała się w kalendarz wiosennych wydarzeń gminy, tym razem przyciągnęła ok. 50 fanów tenisa stołowego.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i tradycyjnie zapraszamy za rok na VIII edycję Turnieju.

 

 

  • VII Regionalny Turniej Tenisa Stołowego w Szczepankowie VII Regionalny Turniej Tenisa Stołowego w Szczepankowie VII Regionalny Turniej Tenisa Stołowego w Szczepankowie VII Regionalny Turniej Tenisa Stołowego w Szczepankowie VII Regionalny Turniej Tenisa Stołowego w Szczepankowie VII Regionalny Turniej Tenisa Stołowego w Szczepankowie