Turniej piłki nożnej na Orliku

2018-05-29 11:15
W dniu 28 maja br. na boisku "Orlika" w Śniadowie rozegrany został turniej piłki nożnej dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych z terenu gminy Śniadowo.
Turniej piłki nożnej na Orliku

Turniej zorganizowali animatorzy oraz wychowawcy i nauczyciele wychowania fizycznego z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Śniadowie i Szkoły Podstawowej w Szczepankowie. Turniej został rozegrany w ramach obchodów Dnia Dziecka.

W rozgrywkach uczestniczyły zespoły dziewcząt i chłopców w kategoriach: klasy 1-4 i klasy 5-8.

Patronat nad turniejem objął Wójt Gminy Śniadowo - Rafał Pstrągowski, który na zakończenie rozgrywek wręczył zwycięzcom oraz uczestnikom pamiątkowe puchary, odznaki i medale.

Wójt Gminy podziękował wszystkim zawodnikom uczestniczącym w turnieju za zaangażowanie i sportowy udział w rozgrywkach. Podziękowania skierował także do opiekunów i wychowawców za sprawne przeprowadzenie turnieju.

Wyniki turnieju drużynowego przedstawiają się następująco:

  Kategoria: chłopcy klasy 1-4:

1 miejsce: Śniadowo II,

2 miejsce: Szczepankowo I,

3 miejsce: Śniadowo I,

4 miejsce: Szczepankowo II.

Kategoria: dziewczęta klasy 1-4:

1 miejsce: Śniadowo II,

2 miejsce: Śniadowo I,

3 miejsce: Szczepankowo I,

4 miejsce: Szczepankowo II.

W kategorii klas 1-4 wśród chłopców najlepszym strzelcem turnieju został Mariusz Bruliński, najlepszym zawodnikiem - Szymon Bruliński, zaś najlepszym bramkarzem został - Paweł Zaborszczyk.

Kategoria: chłopcy klasy 5-8:

1 miejsce: Śniadowo I,

2 miejsce: Śniadowo II,

3 miejsce: Szczepankowo.

Kategoria: dziewczeta klasy 5-8:

1 miejsce: Śniadowo I,

2 miejsce: Śniadowo II,

3 miejsce: Szczepankowo.

W kategorii klas 5-8 wśród chłopców najlepszym zawodnikiem został - Karol Kossakowski, najlepszym bramkarzem - Sebastian Powichrowski.

Wśród dziewcząt najlepszym zawodnikiem turnieju została - Anna Baczewska, najlepszym strzelcem - Karolina Baczewska, zaś najlepszym bramkarzem - Julia Grądzka.

 

Wszystkim uczestnikom turnieju piłki nożnej składamy serdeczne gratulacje.

  • Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku Turniej piłki nożnej na Orliku