Umowa na budowę Sali gimnastycznej w Szczepankowie podpisana

2018-10-18 10:54
W Urzędzie Gminy Śniadowo w czwartek 18 października 2018 roku podpisana została umowa na realizację sali gimnastycznej w Szczepankowie.
Umowa na budowę Sali gimnastycznej w Szczepankowie podpisana

W wyniku przetargu nieograniczonego wyłoniony został wykonawca, który zaproponował najlepszą cenę spośród 3 oferentów. Firma PAWO s.c. z Sobolewa k/Białegostoku zobowiązała się do zrealizowania inwestycji za kwotę 2.050.000 zł.

Aktu podpisania umowy dokonali: ze strony Gminy Śniadowo – Wójt Rafał Pstrągowski oraz Paweł Jurczuk  - Współwłaściciel, Pełnomocnik Spółki PAWO.

Sala gimnastyczna w Szczepankowie sfinansowana zostanie ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu „Sportowa Polska – Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej” z 50 % udziałem środków własnych Gminy Śniadowo.

Dotacja Ministerstwa Sportu i Turystyki wynosi 1.002.400 zł, zaś całkowita szacowana wartość budowy sali kształtuje się na poziomie 2 mln zł.

Z podpisanej umowy wynika, że inwestycja zostanie zrealizowana do końca lipca 2020 roku.

  • Umowa na budowę Sali gimnastycznej w Szczepankowie podpisana Umowa na budowę Sali gimnastycznej w Szczepankowie podpisana Umowa na budowę Sali gimnastycznej w Szczepankowie podpisana Umowa na budowę Sali gimnastycznej w Szczepankowie podpisana Umowa na budowę Sali gimnastycznej w Szczepankowie podpisana