Tworzymy grupę chorągwiarską

2019-05-28 15:26
Już 1 czerwca zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty chorągwiarskie z grupą "GWARDIA GRYFA", podczas których będziemy uczyć się żonglerki flagami. Będziemy również odkrywać nasze korzenie i to, co kryje się pod herbami, które będą widnieć na naszych chorągwiach. SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU! Zajęcia odbywać się będą w dwóch częściach: od 10.00 do 13.00 oraz od 15.00 do 18.00. A w przerwie upichcimy coś dobrego na nasz warsztatowy obiad!!!
Tworzymy grupę chorągwiarską

Przy współpracy z wrocławskimi artystami z "GWARDII GRYFA" tworzymy dziecięcą i młodzieżową grupę chorągwiarską w GOK Śniadowo. Raz w miesiącu odbywać się będą  warsztaty z GWARDIĄ, a w tygodniu ćwiczyć będziemy w czwartki od godz. 15.00 do 16.30 pod okiem instruktorów GOK podnosząc swoją sprawność i utrwalając umiejętności poznane podczas zajęć.

Gwardia Gryfa przygotowuje również dla nas specjalne chorągwie do żonglerki, na których będą widniały HERBY naszych gminnych miejscowości oraz rodów zamieszkujących naszą gminę. Pragniemy przez to zaakcentować lokalny charakter naszej grupy, a jednocześnie przybliżać historię naszego regionu i przypominać młodemu pokoleniu o ich korzeniach !!!

  • Tworzymy grupę chorągwiarską Tworzymy grupę chorągwiarską Tworzymy grupę chorągwiarską Tworzymy grupę chorągwiarską Tworzymy grupę chorągwiarską Tworzymy grupę chorągwiarską Tworzymy grupę chorągwiarską Tworzymy grupę chorągwiarską Tworzymy grupę chorągwiarską Tworzymy grupę chorągwiarską Tworzymy grupę chorągwiarską Tworzymy grupę chorągwiarską