DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie

2019-06-03 09:36
Radości było co niemiara!!! 31 maja i 1 czerwca w Gminie Śniadowo odbywały się imprezy i warsztaty z okazji DNIA DZIECKA! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie

31 maja na Rynku w Śniadowie już od rana było gwarno..., a wszystko to za sprawą naszych najmłodszych mieszkańców :-)!!! Dzieciaki tłumnie zjawiły się w centrum Śniadowa świętując Międzynarodowy Dzień Dziecka.

Imprezę zorganizowały: Urząd Gminy w Śniadowie wraz z GOK Śniadowo przy współudziale SP w Śniadowie, Koła Gospodyń Wiejskich w Śniadowie, które rewelacyjnie zatroszczyło się, by żaden brzuszek nie był głodny oraz STRAŻAKÓW OSP Śniadowo, którzy zadbali o bezpieczeństwo uczestników, a na ochłodę zafundowali w ten ciepły i słoneczny dzień niezwykłą kąpiel!!! 

Na najmłodszych czekało mnóstwo atrakcji, z których mogły korzystać bezpłatnie dzięki współpracy oraz wsparciu organizatorów i sponsorów: PPB "PREFBET" Śniadowo, Lecznica Zwierząt W. Dymerski, A. Koda, Gabinet Weterynaryjny GREEN Mariusz Pogroszewski, Sklep Spożywczo -Przemysłowy "RAFI"-za co jesteśmy WSZYSTKIM BARDZO WDZIĘCZNI!!! Nie możemy w swych podziękowaniach zapomnieć również o WOLONTARIUSZACH, na których przez całą imprezę mogliśmy liczyć!!! DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, którzy obsługiwali i pracowali podczas organizacji i trwania tego wielkiego święta DZIECI!!! Naszemu FOTEREPORTEROWI Pawłowi, Pani Kasi, Panu Tadeuszowi-elektrykowi, Paniom i Panom z Koła Gospodyń Wiejskich w Śniadowie, Naszym STRAŻAKOM, pracownikom UG oraz GOK Śniadowo- niskie ukłony!!!

Następnego dnia, czyli 1 czerwca GOK Śniadowo zorganizował dla dzieci i młodzieży WARSZTATY CHORĄGWIARSKIE, które poprowadzili najlepsi w tym temacie fachowcy - artyści z "GWARDII GRYFA" z Wrocławia, ale o tym napiszemy w oddzielnym artykule, gdyż ma to związek z tworzeniem grupy chorągwiarskiej przy GOK Śniadowo, a to odrębny temat...

  • DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie DZIEŃ DZIECKA w Śniadowie