RUSZAJĄ ZAJĘCIA w GOK Śniadowo!

2019-09-24 16:44
Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach proponowanych przez GOK Śniadowo oraz zgłaszaniu Państwa zapotrzebowania na nowe formy spędzania czasu wolnego przez dzieci, młodzież czy dorosłych!
RUSZAJĄ ZAJĘCIA w GOK Śniadowo!

Choć niektóre zajęcia rozpoczęły się już z poczatkiem września, to jednak pełną parą ruszamy od października!!! Na każdym plakacie widnieje dzień i godzina organizaowanych zajęć. Na naukę gry na gitarze umawiamy się indywidualnie albo można dołączyć do naszego gitarowego zespołu, który będzie miał zajęcia w piątki o 15.30. Ponadto GOK Śniadowowo jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 20.00!!!

Każde dziecko może u nas uzyskać pomoc w lekcjach oraz spędzić pożytecznie i aktywnie swój wolny czas, zwłaszcza pod nieobecność rodziców. Zachęcamy wszystkich, do korzystania z kawiarenki internetowej oraz  zaplecza rekreacyjnego: billard, stoły do tenisa stołowego, unihokej, mini siłownia, gry planszowe itp. W przypadku pytań oraz chęci zapisania się na zajęcia prosimy o kontakt pod nr. tel.: 603 213 673 lub na facebook:Gminny Ośrodek Kultury w Śniadowie.

  • RUSZAJĄ ZAJĘCIA w GOK Śniadowo! RUSZAJĄ ZAJĘCIA w GOK Śniadowo! RUSZAJĄ ZAJĘCIA w GOK Śniadowo! RUSZAJĄ ZAJĘCIA w GOK Śniadowo!