Gospodarstwo rolne z Jastrząbki Młodej zwycięzcą Podlaskiej Agroligi

2020-09-25 07:59
Gospodarstwo rolne z Jastrząbki Młodej zwycięzcą Podlaskiej Agroligi

W środę 23 września 2020 roku Wójt Gminy Śniadowo  - Rafał Pstrągowski uczestniczył w seminarium podsumowującym etap wojewódzki Podlaskiej Agroligi 2020. Konkurs przeprowadzony został przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

Wzięło w nim udział sześć gospodarstw rolnych oraz sześć firm z branży rolniczej. Nagrody przydzielono w dwóch kategoriach.

W kategorii ROLNICY Mistrzem Wojewódzkim zostali Państwo Natalia, Damian, Małgorzata i Dariusz Zaręba z Jastrząbki Młodej w gminie Śniadowo.

W kategorii FIRMY Mistrzem Wojewódzkim została firma AGROTECHNIK Wojciech Dzięgielewski ze Zjazdu w gminie Stawiski.

Mistrzowie Wojewódzcy będą reprezentować województwo podlaskie na szczeblu krajowym.

Wójt Gminy - Rafał Pstrągowski uhonorował zwycięzców konkursu w kategorii Rolnicy - Państwa Zarębów prezentem w postaci zestawu narzędzi.

Serdeczne gratulacje dla Państwa Natalii, Damiana, Małgorzaty i Dariusza Zarębów za wspaniałą promocję Gminy Śniadowo w zakresie prowadzenia i rozwoju indywidualnych gospodarstw rolnych.

  • Gospodarstwo rolne z Jastrząbki Młodej zwycięzcą Podlaskiej Agroligi Gospodarstwo rolne z Jastrząbki Młodej zwycięzcą Podlaskiej Agroligi Gospodarstwo rolne z Jastrząbki Młodej zwycięzcą Podlaskiej Agroligi