Nagrody Wójta dla uzdolnionych uczniów z terenu Gminy Śniadowo

2020-10-12 14:43
Niby zwykły poniedziałek, przeważnie ciężki dla wszystkich, ale czuć w powietrzu coś miłego. Wśród grona spacerujących po korytarzu uczniów, raz po raz – jak w piosence Perfectu - przemykają po korytarzu galowo ubrane dziewczęta. Prawie galowo... Bądź co bądź - inaczej niż zawsze – odświętniej.
Nagrody Wójta dla uzdolnionych uczniów z terenu Gminy Śniadowo

Zasięgnąłem języka i wszystko stało się jasne:

“Ma przyjechać do szkoły pan wójt - Rafał Pstrągowski. Oficjalnie. Na godzinę 11.”

 “Miał spotkać się z nami wcześniej, ale nie wiedział, że jedziemy na zawody.”

“Jest z nas dumny i chce nam podziękować.”

To kilka z komentarzy uczennic Szkoły Podstawowej w Śniadowie - laureatek Nagrody Wójta Gminy Śniadowo dla uzdolnionych uczniów z terenu Gminy Śniadowo.

5 października 2020 r., kilka minut po godz. 11, w gabinecie dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Śniadowie Agnieszki Edyty Walczuk odbyło się uroczyste wręczenie Nagród wybitnym uczennicom tej szkoły.

Dziewczęta, które uzyskały bardzo wysokie wyniki w nauce i dodatkowo reprezentowały szkołę na zewnątrz, otrzymały nagrody pieniężne w wysokości 500 zł, okolicznościowe dyplomy i upominki rzeczowe

Jak stwierdziły jednogłośnie: Nie było łatwo, ale było warto. 

Za rok następna edycja Nagród.

Tomasz Szeląg

  • Nagrody Wójta dla uzdolnionych uczniów z terenu Gminy Śniadowo Nagrody Wójta dla uzdolnionych uczniów z terenu Gminy Śniadowo Nagrody Wójta dla uzdolnionych uczniów z terenu Gminy Śniadowo Nagrody Wójta dla uzdolnionych uczniów z terenu Gminy Śniadowo Nagrody Wójta dla uzdolnionych uczniów z terenu Gminy Śniadowo Nagrody Wójta dla uzdolnionych uczniów z terenu Gminy Śniadowo Nagrody Wójta dla uzdolnionych uczniów z terenu Gminy Śniadowo Nagrody Wójta dla uzdolnionych uczniów z terenu Gminy Śniadowo Nagrody Wójta dla uzdolnionych uczniów z terenu Gminy Śniadowo Nagrody Wójta dla uzdolnionych uczniów z terenu Gminy Śniadowo
Autor: Tomasz Szeląg