Zdzisław Zaremba - Sołtysem Roku w Powiecie Łomżyńskim

2021-02-01 12:44
Zdzisław Zaremba - Sołtysem Roku w Powiecie Łomżyńskim

Miło nam poinformować, że w Plebiscycie Mistrzowie AGRO 2020 Zdzisław Zaremba - Sołtys Wsi Jastrząbka Młoda zajął I miejsce w kategorii Sołtys Roku w Powiecie Łomżyńskim.

MISTRZOWIE AGRO to największy w Polsce plebiscyt wiejski i rolniczy. Organizatorami akcji są ogólnopolski serwis i magazyn dla rolników "Strefa Agro" oraz dzienniki regionalne ukazujące się w każdym województwie. W województwie podlaskim partnerami plebiscytu byli: Gazeta Współczesna i Kurier Poranny. Co roku przyznawane są prestiżowe nagrody w kategoriach Rolnik Roku, Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku.

W zaciętej rywalizacji Zdzisław Zaremba będący jednocześnie radnym Gminy Śniadowo zdystansował sołtysów z naszego terenu i zdobył zaszczytne I miejsce wśród sołtysów z Powiatu Łomżyńskiego.

Gratulacje i podziękowania za zaangażowanie i pracę na rzecz społeczności lokalnej naszej gminy złożył laureatowi Wójt Gminy Śniadowo - Rafał Pstrągowski.

  • Zdzisław Zaremba - Sołtysem Roku w Powiecie Łomżyńskim Zdzisław Zaremba - Sołtysem Roku w Powiecie Łomżyńskim Zdzisław Zaremba - Sołtysem Roku w Powiecie Łomżyńskim