Festyn Koła Gospodyń Wiejskich w Szczepankowie

2021-08-10 09:31
Festyn Koła Gospodyń Wiejskich w Szczepankowie
W niedzielę 8 sierpnia 2021 roku w Święto Przemienienia Pańskiego Koło Gospodyń Wiejskich "Sami Swoi" w Szczepankowie zorganizowało  festyn związany z promocją szczepień przeciwko COViD-19.

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich przygotowały szereg atrakcji, które towarzyszyły promocji szczepień prowadzonych przez Wojewódzką Stację Pogotowia Ratunkowego w Łomży. W trakcie festynu z możliwości zaszczepienia się przeciwko COViD-19 skorzystało 26 osób. Mieszkańcy w przeważającej ilości wybierali jednodawkową szczepionkę firmy Johnson&Johnson, zaś kilka osób wybrało szczepionkę firmy Pfizer.

Podczas festynu Koło Gospodyń Wiejskich zaprezentowały wyroby rękodzieła ludowego, m.in. obrusy i serwetki ręcznie wykonane. Przy muzyce ludowej w wykonaniu kurpiowskiego zespołu z Łysych mieszkańcy i goście uczestniczący w festynie mieli możliwość degustacji smakołyków przygotowanych przez organizatorów.

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich "Sami Swoi" przygotowały też strefę dla dzieci, gdzie najmłodszym pociechom umiliły czas spędzony na festynie.

Dziękujemy mieszkańcom Parafii w Szczepankowie, mieszkańcom Gminy Śniadowo oraz gościom uza udział w festynie i skorzystanie z możliwości zaszczepienia się przeciwko COViD-19.

Festyn.jpg

  • Festyn Koła Gospodyń Wiejskich w Szczepankowie Festyn Koła Gospodyń Wiejskich w Szczepankowie Festyn Koła Gospodyń Wiejskich w Szczepankowie Festyn Koła Gospodyń Wiejskich w Szczepankowie Festyn Koła Gospodyń Wiejskich w Szczepankowie Festyn Koła Gospodyń Wiejskich w Szczepankowie Festyn Koła Gospodyń Wiejskich w Szczepankowie Festyn Koła Gospodyń Wiejskich w Szczepankowie Festyn Koła Gospodyń Wiejskich w Szczepankowie