Harmonogramy wywozu odpadów w telefonie

2022-02-11 15:06
Aplikacja ZGK Info
Harmonogramy wywozu odpadów w telefonie

Miło nam poinformować, że jest już dostępna bezpłatna aplikacja na urządzenia mobile o nazwie „ZGK Info”. Aplikację dostępna jest na systemy iOS i Android w sklepach internetowych App Store i Google Play. Zachęcamy do pobrania.

Podstawowym zadaniem naszej aplikacji jest Państwa szybki dostęp do Harmonogramów Odbioru Odpadów i przypominanie o zbliżających się terminach wystawienia danej frakcji do odbioru przez naszych pracowników. Możecie Państwo wybrać częstotliwość  przypomnienia nawet do 3 dni przed terminem odbioru oraz sprawdzić Gdzie Wyrzucić (zakładka) dany odpad. Również w aplikacji (po zezwoleniu na to) będą otrzymywać Państwo nasze alerty, wiadomości i powiadomienia. 

Po wybraniu miejscowości i adresu aplikacja pokaże najbliższy termin wywozu, a także pozwoli sprawdzić jakie frakcje odpadów będą odbierane w najbliższych kolejnych terminach.

W ciągu całego roku nasza aplikacja będzie rozbudowywana o nowe zakładki i funkcje, które pomogą Państwu w sprawach związanych z ekologią i recyklingiem. Mamy nadzieję, że sprawiamy Państwu miły prezent, który ułatwi naszą współpracę. 

Aplikacja jest bezpłatna i przeznaczona na urządzenia mobilne dla mieszkańców gmin, które mają aktualną umowę na odbiór odpadów komunalnych z Zakładem Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej Sp. z o.o. Korzystanie z niej jest w pełni anonimowe. Aplikacja nie przechowuje, ani nie zapisuje żadnych danych osobowych.

Zapraszamy do pobrania aplikacji „ZGK Info”.