Letnie Kino Nadziei ponownie w naszej gminie

2022-06-24 11:58
Letnie Kino Nadziei ponownie w naszej gminie

Letnie Kino Nadziei po raz kolejny zawitało w Gminie Śniadowo. W tym roku mogliśmy obejrzeć film pt. "Wilk, lew i ja" czyli historię niebywałej przyjaźni młodej dziewczyny i dwójki dzikich zwierząt.

Tegoroczny pokaz na placu przy kościele w Śniadowie odbył się, mimo kapryśnej połowy lipca, w sprzyjających warunkach pogodowych. Było bezwietrznie, a termometr wskazywał 19 stopni Celsjusza. Czyli -  teoretycznie - nic nie stało na przeszkodzie, aby oderwać się od domowych obowiązków i być z nami.

W czwartkowy wieczór, na wygodnych leżakach, zajęło miejsce ok. 40 widzów w zróżnicowanym przedziale wiekowym, wyposażonych w koce, poduszki i dostępne na miejscu słodkie przekąski.

Tym wszystkim, którzy z różnych powodów nie mogli uczestniczyć w projekcji na świeżym powietrzu, polecam obejrzeć film w dostępnych mediach. Zapewniam, że zauroczy Was historia utalentowanej pianistki Almy, która po śmierci dziadka wraca z Nowego Jorku do domu dzieciństwa na kanadyjskiej wyspie i staje się ... przybraną mamą lwiątka i wilczego szczeniaka. Będziecie świadkami łączącej ich przyjaźni i perypetii.

Dziękujemy za zorganizowanie przystanku Letniego Kina Nadziei 2022 w Śniadowie.

Sz.T.
  • Letnie Kino Nadziei ponownie w naszej gminie Letnie Kino Nadziei ponownie w naszej gminie Letnie Kino Nadziei ponownie w naszej gminie Letnie Kino Nadziei ponownie w naszej gminie Letnie Kino Nadziei ponownie w naszej gminie Letnie Kino Nadziei ponownie w naszej gminie Letnie Kino Nadziei ponownie w naszej gminie Letnie Kino Nadziei ponownie w naszej gminie Letnie Kino Nadziei ponownie w naszej gminie Letnie Kino Nadziei ponownie w naszej gminie Letnie Kino Nadziei ponownie w naszej gminie