Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie

2022-10-23 16:18
XV Turniej Piłki Halowej Dzieci i Młodzieży SK Caritas w Szumowie
Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie

22 października 2022 roku, po dwóch latach pandemicznej przerwy, odbył się w Zespole Szkół w Szumowie  XV Turniej Piłki Halowej Dzieci i Młodzieży "Najchętniej stał na bramce". Ten turniej to żywy pomnik św. Jana Pawła II. 

Dziewczęta ze Szkolnego Koła Caritas przy Szkole Podstawowej w Śniadowie zdobyły po zaciętej walce II miejsce w turnieju. Niestety, nie powiodło się chłopcom, ale kto wie? Może dzięki ich późniejszemu dopingowi dziewczęta zajęły tak wysoką lokatę?

W sobotnie przedpołudnie do Szumowa wyjechało 32 pasjonatów aktywnego spędzania czasu wolnego, w tym dwoje opiekunów: p. Irena Olszewska - opiekun koła Caritas i p. Tomasz Szeląg - wicedyrektor szkoły. Towarzyszył nam kilkunastoosobowy zespół uczniów ze Szkoły Podstawowej w Szczepankowie.

Zdobyliśmy wiele cennych doświadczeń na całe życie, Poza tym - 2 puchary i 4 dyplomy. Uśmiechnięci, po niemal 7 godzinach "rozłąki", wróciliśmy w komplecie - z niewielkimi urazami - bo rywalizacja o podium była zaciekła. 

To nie pierwszy nasz udział w tym turnieju... i jak zapowiedzieli uczniowie - nie ostatni.

T.Sz.

  • Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie Sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie