Pierwsze urodziny nasze gminnej orkiestry dętej.

2016-04-04 15:24
Dokładnie rok temu w marcu ruszyła w GOK Śniadowo nauka gry na instrumentach dętych. Dziś już stawiamy pierwsze chwiejne kroczki na gminnych i parafialnych uroczystościach.
Pierwsze urodziny nasze gminnej orkiestry dętej.

Naukę gry na TRĄBKACH rozpoczęło 12 osób na AEROFONIE (taka duża trąba) - 2 osoby na ALCIE - 1 osoba. Potem nastąpiły roszady, trochę pierwszych kryzysów i teraz nasza mała orkiestra liczy 14 osób:

TRĄBKI: Ola i Zosia Brulińskie Amelka i Kacper Baczewscy Ola Pstrągowska Natalka Ostrowska Natalka Mierzejewska Kacper Szymański Gosia Piszczatowska.

ALT: Adrian Jarnutowski AEROFON: Maksymilian Szymański Zajęcia prowadzą: w poniedziałki, Pan Kamil Borusiewicz (PSM w Łomży) w czwartki, Pan Michał Knapkiewicz (PSM w Zambrowie).

SERDECZNIE ZACHĘCAMY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MUZYKI - zwłaszcza tych najmłodszych do dołączenia do naszej orkiestry!!! W tym celu prosimy o kontakt z GOK Śniadowo.

PS Świeczki na urodzinowym torciku zdmuchiwaliśmy trąbkami, ale ta sztuka udała się tylko Zosi i Wiktorii! Brawo ! BRAWA DLA WSZYSTKICH GRAJĄCY ZA WYTRWAŁOŚĆ !

Życzę Wam i sobie rosnącej pasji do muzyki i radości z grania na swoim instrumencie!!! A chorej Oli, której zabrakło na urodzinach, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i do nas !!!

  • Pierwsze urodziny nasze gminnej orkiestry dętej. Pierwsze urodziny nasze gminnej orkiestry dętej.