Sezon 2020/2021 za nami! Czas na małe podsumowanie

Sezon 2020/2021 za nami! Czas na małe podsumowanie

2021-07-01 12:16
Podsumujemy cały sezon. Zapraszamy do lektury (krótkiej bo w końcu mamy wakacje)
Sezon 2020/2021 za nami!  Czas na małe podsumowanie
Na początek przedstawimy kilka statystyk z rundy wiosennej która można powiedzieć była lepsza niż jesienna. Dobry zimowy okres przygotowawczy i wzmocnienia pozwoliły na poprawę wyników z półmetku sezonu. Dla porównania jesienią odnieśliśmy 9 zwycięstw, 1 remis i aż 7 porażek przy stanie 45 strzelonych i 28 straconych bramek 😕.
Wiosną zaś było już o wiele lepiej 11 zwycięstw, 3 remisy i 3 porażki przy 48 strzelonych i 20 straconych bramkach! Widać różnicę w grze i wynikach. Do tego duży plus jest taki że w rundzie wiosennej rozegraliśmy 8 meczów ligowych u siebie i żadnego nie przegraliśmy! Wiosną Twierdza🏟️ w Śniadowie nie zdobyta💪👏.  
Ponadto poraz pierwszy w historii naszego Klubu awansowaliśmy do Ćwierćfinału Okręgowego Pucharu Polski po którym odpadliśmy po ciekawym spotkaniu z 3 ligowymi rezerwami Jagiellonii Białystok.
Wyjazdy w naszym wykonaniu na 3 😕 3 zwycięstwa, 3 remisy, 3 porażki. Jest nad czym popracować 😀😉
Dobra dyspozycja wiosną pozwoliła nam na wskocznie na 4 miejsce w końcowej tabeli (20 zwycięstw, 4 remisy i 10 porażek) strzelając 93 bramki i tracąc 48. Założenia które postawił zarząd wykonane, chociaż po rundzie wiosennej jest niedosyt. Patrząc przez pryzmat całego sezonu to min. 4 mecze przegraliśmy na własne życzenie z teoretycznie słabszymi drużynami.. (awans był blisko) Jednak to cenna lekcja i nauczka na przyszły sezon.
➡️ Na koniec przedstawimy klasyfikację strzelców w naszej drużynie :
🥇22 gole - A. Mleczek
🥈10 goli - P. Zalewski
🥉8 goli - K. Bialuk
6 goli - G. Żebrowski, P. Skarzyński
5 goli - K.Żebrowski
4 gole - P. Godlewski, K. Kotowski, P. Milewski
3 gole - K. Choiński
2 gole - K. Bargielski, R. Godlewski
1 gol - T. Bruliński, Ł.Piechowski,P.Ramatowski
My jesteśmy dumni z postawy naszych zawodników, trenera oraz całego zarządu. Wierzymy że w przyszłym sezonie będziemy bić się o najwyższe cele.
Dziękujemy za ten sezon pełen emocji wzlotów i upadków. Ale przede wszystkim za rodzinną atmosferę która panuje w klubie 💚❤️.
Ogromne podziękowania dla Pana Prezesa Zenona Czenstkowskiego oraz Vice prezesa Tomasza Krajewskiego i całego zarządu za pracę na rzecz klubu i stworzenie godnych warunków do gry w klubie.
Trenerowi Dariuszowi Narolewskiemu za zaangażowanie w przygotowaniach, przekazaniu swojej wiedzy drużynie oraz za wprowadzenie świetnej atmosfery do zespołu. Zawodnikom ciężką pracę na treningach i za walkę o każdy centymetr boiska choć nie było łatwo przez to granie systemem niedziela-środa-niedziela.
Dziękujemy oczywiście najbliższym naszych zawodników za zrozumienie i wsparcie w tym trudnym sezonie przeplatanym wyjazdowymi środami i weekendami meczowymi 😍 Czuliśmy wasze wsparcie😉
Dziękujemy za wsparcie wszystkim sponsorom i osobom które się zaangażowały w tym sezonie, mamy nadzieje że będziecie z nami również w następnych sezonach 💪.
Liczymy na Was!
KS ŚNIADOWO JEDNA RODZINA💚❤️