Akcja Czytaj PL 2021

2021-11-05 13:52
Akcja Czytaj PL 2021

2 listopada rozpoczęła się akcja Czytaj PL. Już od 9 lat w jej ramach aplikacja Woblink umożliwia bezpłatne pobieranie e-booków i audiobooków. Akcja potrwa do końca listopada, a dziś krótko przypominamy, jak wziąć  w niej udział.

 

Krok 1: Zainstaluj aplikację Woblink.

Jeśli jesteś użytkownikiem smartfona lub tabletu z systemem Android lub iOS, wejdź do Sklepu Google Play lub iStore’a i pobierz najnowszą wersję aplikacji Woblink, a następnie ją zainstaluj. Jeśli miałeś lub miałaś już aplikację Woblink, pamiętaj o zaktualizowaniu jej!

 

czytaj2.jpg

 

Krok 2: Znajdź kod QR i zeskanuj go w aplikacji!

Jeśli chcesz wejść do akcji Czytaj PL, potrzebny ci będzie kod QR. Gdzie go znaleźć? Z powodu sytuacji związanej z sytuacją epidemiologiczną, liczba plakatów w miastach została ograniczona. Dlatego kod QR znajdziecie poniżej:

 

 qr.png 

 

Krok 3: Zaloguj się lub zarejestruj zupełnie za darmo.

Jeżeli jesteś już użytkownikiem Woblinka możesz zalogować się loginem i hasłem, którego używałeś lub używałaś do tej pory. Jeżeli pierwszy raz masz do czynienia z Woblinkiem, zarejestruj się całkowicie bezpłatnie i błyskawicznie. Wystarczy, że podasz maila i wymyślisz hasło (które zapamiętasz!).

Krok 4: Wybierz książkę i delektuj się czytaniem i słuchaniem!

Po zalogowaniu lub rejestracji aplikacja powinna przenieść cię do „karuzeli”, z której możesz wybrać jedną z 12 bestsellerowych książek, która zostanie dodana do twojej półki. Jednocześnie na półce możesz mieć tylko jedną książkę z akcji, ale w dowolnym momencie możesz ją wymienić.

Źródło:instytut książki