Krasnoludki są na świecie – zajęcia literackie

2022-05-11 10:49
Krasnoludki są na świecie – zajęcia literackie

BIBLIOTEKA PUBLICZNA GMINY ŚNIADOWO

ZAPRASZA NA ZAJĘCIA LITERACKIE

KRASNOLUDKI SĄ NA ŚWIECIE

Krasnoludki to bohaterowie wielu popularnych tematów bajek i baśni. Te małe ludki o charakterystycznym wyglądzie, kiedy o nich pomyślimy, zawsze wywołują uśmiech na naszych twarzach. Są bardzo sympatyczne, pracowite, pomocne i posiadają swoje małe wielkie moce, dzięki którym – choć są tak niewielkie – potrafią zrobić tak wiele. Odnajdziemy je w polskiej i światowej literaturze, spotkamy na ulicach miast, w nazwach miejscowości, w przydomowych ogrodach, a także na turystycznych trasach dla dzieci w miejscach atrakcji krajoznawczych niektórych regionów. Krasnoludki to również intrygujący temat do przeprowadzenia zajęć z dziećmi.

W Roku Marii Konopnickiej, autorki książki „O krasnoludkach i Sierotce Marysi” chcemy przypomnieć dzieciom tych książkowych bohaterów.

Zapisy na zajęcia tel. 516 121 055

  • Krasnoludki są na świecie – zajęcia literackie Krasnoludki są na świecie – zajęcia literackie Krasnoludki są na świecie – zajęcia literackie Krasnoludki są na świecie – zajęcia literackie Krasnoludki są na świecie – zajęcia literackie Krasnoludki są na świecie – zajęcia literackie Krasnoludki są na świecie – zajęcia literackie Krasnoludki są na świecie – zajęcia literackie Krasnoludki są na świecie – zajęcia literackie Krasnoludki są na świecie – zajęcia literackie Krasnoludki są na świecie – zajęcia literackie Krasnoludki są na świecie – zajęcia literackie Krasnoludki są na świecie – zajęcia literackie Krasnoludki są na świecie – zajęcia literackie