Teatrzyk Kamishibai - promocja literatury i czytelnictwa.

2022-05-31 14:33
23 maja 2022 roku gościliśmy w Bibliotece Publicznej Gminy Śniadowo Panią Elwirę Kamińską, bibliotekarkę z Biblioteki Pedagogicznej w Łomży, która zaprosiła dzieci na magiczne spotkania z książką.
Teatrzyk Kamishibai - promocja literatury i czytelnictwa.

Z wykorzystaniem japońskiego teatrzyku oraz książek w formie papierowych kart Kamishibai - Pani Elwira przedstawiła  historie(Legenda o Skarbniku,  Szukając Marudka, Rower Walentynki, Kotek, Pomidor), które bardzo podobały się dzieciom.

Teatrzyk Kamishibai to kolejna forma promocji literatury i czytelnictwa - zachęca do czytania, rozwija kreatywność i wyobraźnię.

Spotkanie zorganizowano w ramach współpracy z biblioteką  Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Śniadowie.

  • Teatrzyk Kamishibai - promocja literatury i czytelnictwa. Teatrzyk Kamishibai - promocja literatury i czytelnictwa. Teatrzyk Kamishibai - promocja literatury i czytelnictwa. Teatrzyk Kamishibai - promocja literatury i czytelnictwa. Teatrzyk Kamishibai - promocja literatury i czytelnictwa. Teatrzyk Kamishibai - promocja literatury i czytelnictwa. Teatrzyk Kamishibai - promocja literatury i czytelnictwa. Teatrzyk Kamishibai - promocja literatury i czytelnictwa. Teatrzyk Kamishibai - promocja literatury i czytelnictwa. Teatrzyk Kamishibai - promocja literatury i czytelnictwa. Teatrzyk Kamishibai - promocja literatury i czytelnictwa. Teatrzyk Kamishibai - promocja literatury i czytelnictwa. Teatrzyk Kamishibai - promocja literatury i czytelnictwa. Teatrzyk Kamishibai - promocja literatury i czytelnictwa. Teatrzyk Kamishibai - promocja literatury i czytelnictwa. Teatrzyk Kamishibai - promocja literatury i czytelnictwa. Teatrzyk Kamishibai - promocja literatury i czytelnictwa. Teatrzyk Kamishibai - promocja literatury i czytelnictwa. Teatrzyk Kamishibai - promocja literatury i czytelnictwa. Teatrzyk Kamishibai - promocja literatury i czytelnictwa. Teatrzyk Kamishibai - promocja literatury i czytelnictwa. Teatrzyk Kamishibai - promocja literatury i czytelnictwa. Teatrzyk Kamishibai - promocja literatury i czytelnictwa.