Jak gasić fotowoltaikę? Eksperci podzielili się wiedzą ze strażakami

Jak gasić fotowoltaikę? Eksperci podzielili się wiedzą ze strażakami

2022-10-14 09:48
W sobotę 08.10.2022 w Miastkowie odbyło się szkolenie z tematu instalacji fotowoltaicznych.
Jak gasić fotowoltaikę? Eksperci podzielili się wiedzą ze strażakami
  Druhowie mogli w praktyce zobaczyć m.in. jak interweniować w przypadku ewentualnego pożaru, jak jest zbudowana instalacja i w jaki sposób należy ją wyłączyć. Wszystko to może pomóc w skutecznym prowadzeniu akcji ratowania życia i mienia.
  Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne są bezpieczne i mogą znacząco zmniejszyć miesięczne rachunki za prąd. Chociaż pożary instalacji zdarzają się niezwykle rzadko, straż pożarna powinna być przygotowana na każde okoliczności.
OSP Śniadowo: Krajewski Tomasz
zdjęcia dzięki uprzejmości portalu https://mylomza.pl/
  • Jak gasić fotowoltaikę? Eksperci podzielili się wiedzą ze strażakami Jak gasić fotowoltaikę? Eksperci podzielili się wiedzą ze strażakami Jak gasić fotowoltaikę? Eksperci podzielili się wiedzą ze strażakami Jak gasić fotowoltaikę? Eksperci podzielili się wiedzą ze strażakami Jak gasić fotowoltaikę? Eksperci podzielili się wiedzą ze strażakami Jak gasić fotowoltaikę? Eksperci podzielili się wiedzą ze strażakami Jak gasić fotowoltaikę? Eksperci podzielili się wiedzą ze strażakami Jak gasić fotowoltaikę? Eksperci podzielili się wiedzą ze strażakami