Relacja ze spotkania z Marcinem Koziołem

2023-03-21 12:39
Relacja ze spotkania z Marcinem Koziołem

W piątek, 17 marca 2023 roku, uczniowie klas trzecich i czwartych ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie  spotkali się z Marcinem Koziołem - pisarzem i podróżnikiem oraz bohaterem jego książek Wombatem Maksymilianem.                                                                                                           

Spotkanie było bardzo dynamiczne. Autor ciekawie, często też zabawnie przedstawiał Maksymiliana, zachęcając tym samym dzieci do poznania przygód tego sympatycznego zwierzaka.  

Spotkanie uatrakcyjniły krótkie filmy, animacje, zdjęcia i zagadki. 

Na zakończenie spotkania uczestnicy  zadawali  pytania prowadzącemu oraz mogli  kupić książki z jego autografem.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Bibliotekę Publiczną Gminy Śniadowo i odbyło się w Gminnym Ośrodku Kultury w Śniadowie.

  • Relacja ze spotkania z Marcinem Koziołem Relacja ze spotkania z Marcinem Koziołem Relacja ze spotkania z Marcinem Koziołem Relacja ze spotkania z Marcinem Koziołem Relacja ze spotkania z Marcinem Koziołem Relacja ze spotkania z Marcinem Koziołem Relacja ze spotkania z Marcinem Koziołem Relacja ze spotkania z Marcinem Koziołem Relacja ze spotkania z Marcinem Koziołem Relacja ze spotkania z Marcinem Koziołem Relacja ze spotkania z Marcinem Koziołem Relacja ze spotkania z Marcinem Koziołem Relacja ze spotkania z Marcinem Koziołem Relacja ze spotkania z Marcinem Koziołem Relacja ze spotkania z Marcinem Koziołem Relacja ze spotkania z Marcinem Koziołem Relacja ze spotkania z Marcinem Koziołem