Zabawy z książką

2023-04-19 08:50
We wtorek 18 kwietnia gościliśmy w naszej bibliotece przedszkolaków, którzy uczestniczyli w zajęciach ,,Zabawy z książką”.
Zabawy z książką

Bohaterami zajęć były Leśne Ludki z książki Małgorzaty Strzałkowskiej ,,Leśne Ludki i mnóstwo szukania".

ludki1.jpg

 Leśne Ludki to sympatyczne stworki, które uwielbiają szukać, bo jest  to ich ulubione zajęcie. Na kartach  książki banda ośmiu z nich rozdzieliła się i każdy postanowił przeszukać inne miejsce. Jeden poszedł na plażę, drugi wspiął się na górskie szczyty, inny sprawdził co dzieje się w dziecięcym pokoju.

 W każdym miejscu odkryły fascynujące przedmioty i do odkrywania zachęcały także małych czytelników, ćwicząc z zapałem ich spostrzegawczość.

 

Przedszkolaki towarzyszyły  każdemu z Leśnych Ludków w szukaniu ukrytych rzeczy.               

Gdy już wszystkie odnalezione przedmioty znalazły się w wielkich workach Leśne Ludki  znów je wysypały i… zabawa zaczęła się na nowo.

Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w zajęciach, wyszukiwały i układały w workach przedmioty, które zgubiły Leśne Ludki.

  • Zabawy z książką Zabawy z książką Zabawy z książką Zabawy z książką Zabawy z książką Zabawy z książką Zabawy z książką Zabawy z książką Zabawy z książką Zabawy z książką Zabawy z książką Zabawy z książką Zabawy z książką Zabawy z książką Zabawy z książką Zabawy z książką Zabawy z książką Zabawy z książką Zabawy z książką Zabawy z książką