Teatrzyk Kamishibai – niezwykłe spotkanie z bajką

2023-04-27 18:30
Teatrzyk Kamishibai – niezwykłe spotkanie z bajką

W ramach wspólnych działań  Biblioteki Publicznej  oraz Biblioteki Szkoły Podstawowej w Śniadowie we wtorek 25 kwietnia 2023r. odbyło się niezwykłe spotkanie z bajką, na które zostały zaproszone dzieci sześcioletnie.                                                                                                                      

Tym razem bajki były przedstawione w formie teatrzyku obrazkowego Kamishibai.

Dzieci poznały historię ,, O zajączku, który nie chciał się dzielić” i  ,,O śpiących rycerzach w Tatrach”. Z bajki ,,Noc w bibliotece” dowiedziały się, co robią bohaterowie książkowi, w czasie kiedy wszyscy śpią.

Przedstawienia Kamishibai stanowią doskonałą pomoc dydaktyczną oraz są świetną formą zabawy w bibliotece, zabierając uczestników w podróż do magicznej krainy teatru i literatury równocześnie. 

  • Teatrzyk Kamishibai – niezwykłe spotkanie z bajką Teatrzyk Kamishibai – niezwykłe spotkanie z bajką Teatrzyk Kamishibai – niezwykłe spotkanie z bajką Teatrzyk Kamishibai – niezwykłe spotkanie z bajką Teatrzyk Kamishibai – niezwykłe spotkanie z bajką Teatrzyk Kamishibai – niezwykłe spotkanie z bajką Teatrzyk Kamishibai – niezwykłe spotkanie z bajką Teatrzyk Kamishibai – niezwykłe spotkanie z bajką Teatrzyk Kamishibai – niezwykłe spotkanie z bajką Teatrzyk Kamishibai – niezwykłe spotkanie z bajką