Relacja z Dnia Głośnego Czytania

2023-09-29 08:58
Relacja z Dnia Głośnego Czytania

W piątek świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

 Został on zainicjowany w 2001 roku przez Polską Izbę Książki, a jego celem jest promowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.

Czytanie na głos ma ogromne znaczenie. Wpływa ono na rozwój dziecka, wzbogaca słownictwo, pomaga w budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi, rozbudza wyobraźnię, ćwiczy pamięć, poprawia koncentrację, rozwija poczucie humoru, wspomaga pamięć.

Przez cały dzień w naszej bibliotece czytaliśmy głośno naszym najmłodszym czytelnikom.

 

  • Relacja z Dnia Głośnego Czytania Relacja z Dnia Głośnego Czytania Relacja z Dnia Głośnego Czytania Relacja z Dnia Głośnego Czytania Relacja z Dnia Głośnego Czytania Relacja z Dnia Głośnego Czytania Relacja z Dnia Głośnego Czytania Relacja z Dnia Głośnego Czytania Relacja z Dnia Głośnego Czytania Relacja z Dnia Głośnego Czytania Relacja z Dnia Głośnego Czytania Relacja z Dnia Głośnego Czytania Relacja z Dnia Głośnego Czytania Relacja z Dnia Głośnego Czytania Relacja z Dnia Głośnego Czytania Relacja z Dnia Głośnego Czytania Relacja z Dnia Głośnego Czytania Relacja z Dnia Głośnego Czytania Relacja z Dnia Głośnego Czytania Relacja z Dnia Głośnego Czytania Relacja z Dnia Głośnego Czytania