OSP Śniadowo - aktualności

Pracowity okres strażaków OSP Śniadowo

2016-08-13 16:42
Ostatnie tygodnie były bardzo pracowite dla Strażaków z OSP Śniadowo. W tym okresie miejsce miały trzy pożary oraz wypadek samochodowy.
Pracowity okres strażaków OSP Śniadowo

Pracowity okres Strażaków OSP Śniadowo

Ostatnie tygodnie były bardzo pracowite dla Strażaków z OSP Śniadowo.  W tym okresie miejsce miały trzy pożary oraz wypadek samochodowy.

 

28.07.2016r zostaliśmy zadysponowani do pożaru ciągnika rolniczego w miejscowości Sierzputy Marki. Dzięki reakcji mieszkańców oraz szybkiej interwencji straży pożarnej udało się ugasić pożar. Straty w tym przypadku były minimalne.

 

30.07.2016r zostaliśmy zadysponowani do kolejnego pożaru. Tym razem w miejscowości Duchny Młode zapaliło się auto osobowe. Mimo szybkiej interwencji straży pożarnej ogień rozprzestrzenił się błyskawicznie i samochód uległ całkowitemu spaleniu.

 

05.08.2016r udaliśmy się do pożaru słomy na polu w miejscowości Żebry.  Po przybyciu na miejsce okazało się że paliła się bela ze słomy, a ogień został ugaszony przez osoby znajdujące się na polu i tym samym zapobiegło to poważnemu pożarowi.

 

Najpoważniejsze zdarzenie miało miejsce 10.08.2016r w Śniadowie. Na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 677 z droga powiatową prowadzącą do Szczepankowa.

Kierujący seicento jechał właśnie od strony Szczepankowa i dojeżdżając do drogi 677 nie zdołał w porę zatrzymać pojazdu, by udzielić pierwszeństwa ciężarówce. W wyniku zderzenia mała osobówka została przepchnięta i zniszczona, a kierowcę pogotowie odwiozło do szpitala w Łomży.

W tym miejscu już kilkakrotnie doszło do różnych zdarzeń wiec apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności przy wjeździe na drogę 677

  • Pracowity okres strażaków OSP Śniadowo Pracowity okres strażaków OSP Śniadowo Pracowity okres strażaków OSP Śniadowo Pracowity okres strażaków OSP Śniadowo Pracowity okres strażaków OSP Śniadowo Pracowity okres strażaków OSP Śniadowo Pracowity okres strażaków OSP Śniadowo Pracowity okres strażaków OSP Śniadowo