Dwa wypadki i pożar lasu.

Dwa wypadki i pożar lasu

2018-04-30 12:38
Ostatni tydzień był pracowity dla strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Śniadowie.
Dwa wypadki i pożar lasu

W sobotę 21.04.2018r. o godz. 1554  zostaliśmy zadysponowani do pożaru lasu w okolicach miejscowości Olszewo. Ogień szybko został opanowany i straty były niewielkie.                           

W akcji udział brali: dwa zastępy OSP Śniadowo oraz zastęp JRG Łomża.

W poniedziałek 23.04.2018r o godz. 2036 w okolicach  miejscowości Konopki Stare. doszło do zderzenia ciągnika rolniczego z busem na litewskich numerach rejestracyjnych.

Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

W akcji udział brali: zastęp OSP Śniadowo, zastęp JRG Łomża oraz patrol policji.

W środę 25.04.2018r o godz. 1409 w okolicach miejscowości Kołaczki doszło do groźnego wypadku. Uczestniczyli w nim dwa samochody ciężarowe oraz dostawczy bus. W tym wypadku ucierpieli dwaj kierowcy ciężarówek którzy zostali przewiezieni przez dwa Zespoły Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Łomży.

W akcji udział brali: zastęp OSP Śniadowo, zastep JRG Łomża, dwa Zespoły Pogotowia Ratunkowego oraz dwa patrole Policji.

  • Dwa wypadki i pożar lasu Dwa wypadki i pożar lasu Dwa wypadki i pożar lasu Dwa wypadki i pożar lasu Dwa wypadki i pożar lasu Dwa wypadki i pożar lasu Dwa wypadki i pożar lasu Dwa wypadki i pożar lasu Dwa wypadki i pożar lasu Dwa wypadki i pożar lasu Dwa wypadki i pożar lasu Dwa wypadki i pożar lasu Dwa wypadki i pożar lasu Dwa wypadki i pożar lasu Dwa wypadki i pożar lasu Dwa wypadki i pożar lasu