Czołowe zderzenia dwóch aut na DW 677.

Czołowe zderzenia dwóch aut na DW 677.

2018-10-01 13:23
W piątek 28.09.2018r. o godz. 11:38. OSP Śniadowo zostało zadysponowane do wypadku drogowego w okolicach miejscowości Stare Konopki.
Czołowe zderzenia dwóch aut na DW 677.

        Ratownicy ze Śniadowa jako pierwsi dotarli na miejsce zdarzenia. Okazało się ze doszło do czołowego zderzenia dwóch aut osobowych. Podróżowało nimi w sumie pięć osób z czego poszkodowane zostały cztery w tym dziecko.

        Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym.  Na miejsce dotarły trzy Zespoły Ratownictwa Medycznego, które po wstępnych badaniach przetransportowali rannych do szpitala w Łomży.

       Wspólnie ze strażakami z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej z Łomży druhowie ze Śniadowa zabezpieczyli miejsce zdarzenia, rozbite auta oraz  zneutralizowali wyciekające płyny eksploatacyjne.

      Okoliczności i przyczyny wypadku zbada przybyła na miejsce Policja.

      W akcji udział brali: zastęp OSP Śniadowo. dwa zastępy JRG Łomża, trzy Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz trzy patrole policji.

                                                                 

                                                                                                         OSP Śniadowo: Krajewski Tomasz

  • Czołowe zderzenia dwóch aut na DW 677. Czołowe zderzenia dwóch aut na DW 677. Czołowe zderzenia dwóch aut na DW 677. Czołowe zderzenia dwóch aut na DW 677. Czołowe zderzenia dwóch aut na DW 677. Czołowe zderzenia dwóch aut na DW 677. Czołowe zderzenia dwóch aut na DW 677. Czołowe zderzenia dwóch aut na DW 677. Czołowe zderzenia dwóch aut na DW 677. Czołowe zderzenia dwóch aut na DW 677.