Pożar w miejscowości Stare Jemielite.

Pożar w miejscowości Stare Jemielite.

2018-12-11 18:53
W poniedziałek 10.12.2018r. o godz. 9:14 Ochotnicza Straż Pożarna w Śniadowie została zadysponowana do pożaru w domu mieszkalnym w miejscowości Stare Jemielite.
Pożar w miejscowości Stare Jemielite.

     Po dotarciu na miejsce okazało się, że pożar wybuchł w kotłowni i rozprzestrzeniał się po piwnicy. Dzięki szybkiej reakcji mieszkańców ogień udało się przytłumić.

    Ratownicy w aparatach ochrony dróg oddechowych  weszli do zadymionego budynku aby stwierdzić czy pożar został opanowany oraz przeszukali pomieszczenia w celu stwierdzenia czy nie ma osób poszkodowanych. Jednemu z mieszkańców strażacy udzielili pierwszej pomocy podając tlen, a następnie przekazali pod opiekę Zespołowi Ratownictwa Medycznego. 

   Na miejsce przybył także patrol Policji oraz Pogotowie Energetyczne.

  W akcji udział brali: zastęp OSP Śniadowo, dwa zastępy JRG Łomża w tym podnośnik , ZRM z Łomży.

 

                                                                                                                  OSP Śniadowo: Krajewski Tomasz

  • Pożar w miejscowości Stare Jemielite. Pożar w miejscowości Stare Jemielite. Pożar w miejscowości Stare Jemielite. Pożar w miejscowości Stare Jemielite. Pożar w miejscowości Stare Jemielite. Pożar w miejscowości Stare Jemielite. Pożar w miejscowości Stare Jemielite. Pożar w miejscowości Stare Jemielite. Pożar w miejscowości Stare Jemielite.