Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira

Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira

2019-03-15 09:32
We wtorek 12.03.2019r. o godz. 4:51 Ochotnicza Straż Pożarna ze Śniadowa została zadysponowana do wypadku drogowego w okolicy miejscowości Jakać Młoda.
Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira

    Po dotarciu na miejsce okazało się, że doszło do zderzenia czołowego samochodu osobowego z ciężarówką. Ratownicy ze Śniadowa zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz udzielili pierwszej pomocy poszkodowanym. Pomimo, że samochód osobowy był mocno rozbity, a dwie jadące nim osoby zostały przewiezione do szpitala, po badaniach okazało się, że nie odniosły większych obrażeń i mogły opuścić szpital.

   Do wydobycia ciężarówki z przydrożnego rowu potrzebny był ciężki sprzęt specjalistyczny, a sama akcja trwała kilka godzin.

   Zadaniem strażaków było udzielenie pierwszej pomocy poszkodowanym, zabezpieczenie miejsca zdarzenia, neutralizacja płynów eksploatacyjnych oraz pomoc policji w kierowaniu ruchem.

   W akcji udział brali: zastęp OSP Śniadowo, dwa zastępy JRG Łomża, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz trzy patrole Policji.

 

                                                                                          OSP Śniadowo: Krajewski Tomasz

  • Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira Jakać Młoda: Groźny wypadek osobówki i tira