Dwa pożary budynku po byłej szkole

Dwa pożary budynku po byłej szkole

2019-11-26 21:13
W niedzielę 24.11.2019r. OSP Śniadowo dwa razy wyjeżdżało do pożaru budynku po byłej szkole w Starych Duchnach.
Dwa pożary budynku po byłej szkole

   Pierwszy raz o godz. 18:05 przyjęte zostało zgłoszenie o pożarze szkoły w Starych Duchnach. Po dotarciu na miejsce okazało się, że pali się na poddaszu budynku. Mieszkańcy sami opuścili lokale i na szczęście nikomu nic się nie stało.

   Przy udziale aż pięciu zastępów straży pożarnej udało się opanować pożar. Ratownicy ugasili ogień, a miejsce powstania pożaru dokładnie przelali wodą.

   Niestety o godz. 02:22 znowu alarm i kolejny wyjazd do pożaru tego samego budynku. Tym razem ogień opanował dużą część szkłoły. Płomienie były widoczne z kilku kilometrów.

   Przybyli na miejsce strażacy stoczyli bardzo trudną walkę w żywiołem.

   Oba miejsca pożaru oddalone były od siebie o kilka metrów. W wyniku pożarów i akcji gaśniczych więźba dachowa budynku praktycznie już nie istnieje - została albo spalona albo rozebrana przez strażaków.

   Przyczyny tych pożarów mają wyjaśnić policyjni eksperci.

   W akcji udział brali: zastęp OSP Śniadowo, zastęp OSP Szczepankowo, trzy zastępy JRG Łomża, dwa patrole Policji oraz Pogotowie Energetyczne.

OSP Śniadowo: Krajewski Tomasz

  • Dwa pożary budynku po byłej szkole Dwa pożary budynku po byłej szkole Dwa pożary budynku po byłej szkole Dwa pożary budynku po byłej szkole Dwa pożary budynku po byłej szkole Dwa pożary budynku po byłej szkole Dwa pożary budynku po byłej szkole Dwa pożary budynku po byłej szkole Dwa pożary budynku po byłej szkole Dwa pożary budynku po byłej szkole Dwa pożary budynku po byłej szkole Dwa pożary budynku po byłej szkole Dwa pożary budynku po byłej szkole Dwa pożary budynku po byłej szkole