KLUB SPORTOWY ŚNIADOWO z brązowym certyfikatem PZPN

2020-02-11 09:49
Szkółka Piłkarska Klubu Sportowego Śniadowo otrzymała brązowy certyfikat nadany przez Polski Związek Piłki Nożnej.
KLUB SPORTOWY ŚNIADOWO z brązowym certyfikatem PZPN

Oficjalne wręczanie certyfikatów odbyło się w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim. Prestiżowy dokument z rąk Sławomira Kopczewskiego prezesa Podlaskiego ZPN i wojewody podlaskiego Bohdana Paszkowskiego odebrali Prezes Klubu Sportowego Zenon Czenstkowski oraz członek zarządu klubu – sekretarz Tomasz Krajewski.

W liście podpisanym przez Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka można przeczytać m.in. „To potwierdzenie najwyższych standardów i jakości, które towarzyszą Państwa pracy. Znaleźli się Państwo w elicie szkółek przygotowanych kadrowo, merytorycznie i infrastrukturalnie do kształtowania i wychowywania młodych piłkarzy oraz wytyczania im ścieżki do profesjonalnego futbolu…”

Założeniem Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN jest podniesienie i ujednolicenie poziomu szkoleniowego w szkółkach piłkarskich. 

 

 „Dzięki Programowi Certyfikacji, rodzice i dzieci grające w piłkę nożną uzyskują pewność, że certyfikowana szkółka piłkarska spełnia standardy szkoleniowe, jest bezpieczna, a jej kadra ma kwalifikacje niezbędne do tego, aby szkolić zawodników – informuje na swojej stronie PZPN.”

Zapraszamy chłopców oraz dziewczynki z roczników 2010 oraz 2011 do Szkółki Piłkarskiej KS Śniadowo. Wszystkich zainteresowanych szkoleniem prosimy o kontakt telefoniczny:

Mariusz Radgowski 501 846 652

Tomasz Krajewski   516 184 025

Klub Sportowy Śniadowo funkcjonuje nieprzerwanie od 16 lat. Jest jedynym wiejskim klubem działającym na najwyższym szczeblu rozgrywek województwa podlaskiego.

Klub to aktualnie 3 drużyny biorące udział w rozgrywkach ligowych Funkcjonuje dzięki zaangażowaniu grupy ludzi, pomocy Urzędu Gminy Śniadowo i sponsorom.

Drużyny trenowane są przez trenerów: Mariusz Radgowski, Łukasz Kołdys oraz Piotr Dryka.

 

  • KLUB SPORTOWY ŚNIADOWO z brązowym certyfikatem PZPN KLUB SPORTOWY ŚNIADOWO z brązowym certyfikatem PZPN KLUB SPORTOWY ŚNIADOWO z brązowym certyfikatem PZPN KLUB SPORTOWY ŚNIADOWO z brązowym certyfikatem PZPN