Śmigłowiec LPR lądował w Śniadowie

Śmigłowiec LPR lądował w Śniadowie

2021-11-16 22:27
W poniedziałek 15.11.2021 r. o godz. 11:29 OSP Śniadowo zostało zadysponowane do zabezpieczenie lądowiska dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Śmigłowiec LPR lądował w Śniadowie

   Śmigłowiec został wezwany do starszego mężczyzny - mieszkańca Śniadowa. Strażacy jako pierwsi przybyli na miejsce i bez chwili wahania przystąpili do reanimacji poszkodowanego. Przy użyciu defibrylatora, sprzętu medycznego oraz umiejętności nabytych w szkoleniach prowadzili akcje ratunkową do momentu przybycia Załogi Pogotowia Ratunkowego. Gdy medycy przejęli akcje reanimacyjną, strażacy ze Śniadowa, wraz z kolegami z JRG Łomża zabezpieczyli lądowisko dla śmigłowca na drodze wojewódzkiej 677 w pobliżu domu poszkodowanego. Po długiej próbie przywrócenia czynności życiowych mężczyzna jednak zmarł.

   Po zakończonej akcji ratunkowej strażacy pomogli w starcie śmigłowca i wrócili do strażnicy.

   W akcji udział brali: zastęp OSP Śniadowo, zastęp JRG Łomża, Zespół Ratownictwa Medycznego z Łomży oraz załoga śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

OSP Śniadowo: Krajewski Tomasz

  • Śmigłowiec LPR lądował w Śniadowie Śmigłowiec LPR lądował w Śniadowie Śmigłowiec LPR lądował w Śniadowie Śmigłowiec LPR lądował w Śniadowie Śmigłowiec LPR lądował w Śniadowie Śmigłowiec LPR lądował w Śniadowie Śmigłowiec LPR lądował w Śniadowie Śmigłowiec LPR lądował w Śniadowie Śmigłowiec LPR lądował w Śniadowie Śmigłowiec LPR lądował w Śniadowie