Spotkanie autorskie z Edytą Zarębską

2024-05-24 14:54
24 maja Bibliotekę Publiczną Gminy Śniadowo odwiedzili - pisarka i ilustratorka Edyta Zarębska oraz muzyk i animator Robert Zarębski.
Spotkanie autorskie z Edytą Zarębską

Podczas spotkania pisarka opowiadała  czytelnikom o swoim największym marzeniu z dzieciństwa - pisaniu książek oraz drodze do jego spełnienia. Spotkanie było pełne radości i śpiewu. Nasi goście, zachęcając dzieci do czytania, stwarzali wiele okazji do różnych aktywności pobudzających dziecięcą wyobraźnię: zagadki, naśladowanie Kota w Butach, wspólne śpiewanie piosenki „Mądra rzeka” przy akompaniamencie akordeonu czy odgadywanie, co rysuje pani Edyta.                                                                                                     

W spotkaniu wzięły udział sześciolatki ze Szczepankowa i Śniadowa

 Po spotkaniu dzieci mogły kupić książki z autografem autorki.

  • Spotkanie autorskie z Edytą Zarębską Spotkanie autorskie z Edytą Zarębską Spotkanie autorskie z Edytą Zarębską Spotkanie autorskie z Edytą Zarębską Spotkanie autorskie z Edytą Zarębską Spotkanie autorskie z Edytą Zarębską Spotkanie autorskie z Edytą Zarębską Spotkanie autorskie z Edytą Zarębską Spotkanie autorskie z Edytą Zarębską Spotkanie autorskie z Edytą Zarębską Spotkanie autorskie z Edytą Zarębską Spotkanie autorskie z Edytą Zarębską Spotkanie autorskie z Edytą Zarębską