Zwyciężyliśmy w konkursie „PROJEKT: SZKOŁA!”

2021-12-13 22:40
Tegoroczna, szósta już edycja „Lekcji o Funduszach Europejskich” dla szkół podstawowych, cieszyła się ogromną popularnością. Chęć udziału zgłosiło ponad 450 szkół z Polski Wschodniej, ale z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, do akcji ostatecznie zostało zakwalifikowanych 261 szkół.
Zwyciężyliśmy w konkursie „PROJEKT: SZKOŁA!”

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej opublikowało listę zwycięzców w konkursie „PROJEKT: SZKOŁA!” organizowanym w ramach akcji edukacyjnej „Lekcja o Funduszach Europejskich VI”.

Wśród 24 nagrodzonych nauczycieli i szkół z pięciu województw Polski Wschodniej znalazła się też nasza placówka! Jako jedna z czterech w województwie podlaskim.

Nasza szkoła przystąpiła do projektu „Lekcja o Funduszach Europejskich VI”, w ramach którego zorganizowaliśmy na bazie przekazanych przez organizatorów materiałów – zajęcia dla uczniów. Tematyka lekcji dotyczyła rozwoju lokalnego, ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju polskich miejscowości. W ramach kolejnego etapu akcji mogliśmy wziąć udział w konkursie, dotyczącym opracowania pomysłu na lokalną inwestycję - w szkole lub najbliższym otoczeniu. Zadaniem nauczycieli było sprawdzenie, jakie zmiany byłyby korzystne zarówno dla uczniów, kadry dydaktycznej jak i lokalnej społeczności.

Jak informują organizatorzy wpłynęło 58 bardzo dobrze opracowanych projektów, a wybór zwycięzców nie był łatwy! Tym bardziej cieszymy się, że znaleźliśmy się w gronie laureatów.

Zwycięstwo nie byłoby możliwe dzięki osobistemu zaangażowaniu pani Ireny Olszewskiej, która przeprowadziła lekcje z uczniami klas: 6b i 8c oraz opracowała projekt: ,,Miedzy nami narodami”

Nasza szkoła za udział w konkursie otrzymała monitor interaktywny o wartości 8500 zł, zaś nauczyciel, który zgłosił pomysł – czytnik ebook o wartości 700 zł i dyplom.

Monitor interaktywny z pewnością uatrakcyjni prowadzone lekcje, umożliwia korzystanie podczas lekcji z wielu ciekawych aplikacji oraz gier. Wykorzystanie ich podczas zajęć pozytywnie wpłynie na koncentrację uczniów, wzbudzi ich zainteresowanie lekcją oraz pomoże przyswoić omówiony materiał.

 

Pełna lista zwycięzców znajduje się na stronie: https://www.polskawschodnia.gov.pl/strony/o-programie/lekcja-o-funduszach-europejskich-vi/aktualnosci/konkurs-projektszkola-rozstrzygniety/

Publ. T.Sz.
  • Zwyciężyliśmy w konkursie „PROJEKT: SZKOŁA!” Zwyciężyliśmy w konkursie „PROJEKT: SZKOŁA!” Zwyciężyliśmy w konkursie „PROJEKT: SZKOŁA!”

Placówki oświatowe w Gminie Śniadowo

2016-04-11 16:13
Placówki oświatowe w Gminie Śniadowo

 Zespół Szkolno – Przedszkolny w Śniadowie

ul. Łomżyńska 29

18-411 Śniadowo

Kontakt: tel: 86 217-61-43, fax: 86 473-80-29

e-mail: zsp@sniadowo.pl

zspsniadowo@wp.pl

www.zspsniadowo.edupage.org 

 

Dyrektor: mgr Agnieszka Edyta Walczuk

W skład Zespołu Szkolno –Przedszkolnego w Śniadowie wchodzą:

- Szkoła Podstawowa im. Pułku 3-go Strzelców Konnych w Śniadowie

- Gminne Przedszkole w Śniadowie

 

Punkt Przedszkolny „Radosne Maluchy” w Śniadowie

ul. Łomżyńska 29

18-411 Śniadowo

Kontakt: tel: 86 217-61-43, fax: 86 473-80-29

Dyrektor: mgr Agnieszka Edyta Walczuk

 

Oświata4.jpg

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szczepankowie

Szczepankowo 20

18-411 Śniadowo

Kontakt: tel: 86 217-09-66
e-mail: spszczepankowo@sniadowo.pl

https://szczepankowo.szkolna.net/

Dyrektor: mgr Arkadiusz Twardowski

 

Punkt Przedszkolny „Radosne Maluchy” w Szczepankowie

Szczepankowo 20

18-411 Śniadowo

Kontakt: tel: 86 217-09-66
Dyrektor: mgr Arkadiusz Twardowski

 

 

 

 

  • Placówki oświatowe w Gminie Śniadowo Placówki oświatowe w Gminie Śniadowo Placówki oświatowe w Gminie Śniadowo Placówki oświatowe w Gminie Śniadowo Placówki oświatowe w Gminie Śniadowo Placówki oświatowe w Gminie Śniadowo Placówki oświatowe w Gminie Śniadowo Placówki oświatowe w Gminie Śniadowo Placówki oświatowe w Gminie Śniadowo Placówki oświatowe w Gminie Śniadowo Placówki oświatowe w Gminie Śniadowo