BIP Urzędu Gminy w Śniadowie

Biuletyn Informacji Publicznej

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych na obszarze właściwości

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Szkoła Podstawowa, Szczepankowo 20, 18-411 Śniadowo:

1.

Justyna Jemielity, zgłoszona przez KW NOWA LEWICA, zam. Stare Ratowo - Przewodniczący

2.

Ewa Chomontowska, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Śniadowo - Zastępca Przewodniczącego

3.

Ewelina Gałązka, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Łomża - Członek

4.

Grzegorz Jaworowski, zgłoszony przez KW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY, zam. Śniadowo - Członek

5.

Przemysław Kośnik, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Śniadowo - Członek

6.

Mateusz Surżykiewicz, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Łomża - Członek

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Szkoła Podstawowa, Szczepankowo 20, 18-411 Śniadowo:

1.

Elżbieta Mierzejewska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Śniadowo - Przewodniczący

2.

Halina Anna Kossakowska, zgłoszona przez KW NOWA LEWICA, zam. Śniadowo - Zastępca Przewodniczącego

3.

Emilia Chojnowska, zgłoszona przez KW SAMOOBRONA, zam. Dębowo - Członek

4.

Joanna Kamionowska, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Truszki - Członek

5.

Agnieszka Krystyna Komorowska, zgłoszona przez KWW UWIERZ W POLSKĘ, zam. Śniadowo - Członek

6.

Katarzyna Kurpiewska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Szczepankowo - Członek

7.

Beata Natyszyn, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Łomża - Członek

8.

Jolanta Beata Surżykiewicz, zgłoszona przez KWW NIEPODLEGŁA ŻYJE, zam. Łomża - Członek

9.

Justyna Uryn, zgłoszona przez KW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY, zam. Szczepankowo - Członek

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Szkoła Podstawowa, ul. Łomżyńska 29, 18-411 Śniadowo:

1.

Elżbieta Rostkowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Ratowo-Piotrowo - Przewodniczący

2.

Wioletta Jastrzębska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Koziki - Zastępca Przewodniczącego

3.

Patrycja Dąbkowska-Twarowska, zgłoszona przez KW NOWA LEWICA, zam. Stare Ratowo - Członek

4.

Alicja Jastrzębska, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Stara Jastrząbka - Członek

5.

Aleksandra Jatczak, zgłoszona przez KWW NIEPODLEGŁA ŻYJE, zam. Śniadowo - Członek

6.

Beata Junkiewicz, zgłoszona przez KWW UWIERZ W POLSKĘ, zam. Śniadowo - Członek

7.

Emilia Uryn-Cwalina, zgłoszona przez KW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY, zam. Śniadowo - Członek

8.

Sylwia Wesołowska, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Łomża - Członek

9.

Aneta Zaręba-Boć, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Łomża - Członek

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Szkoła Podstawowa, ul. Łomżyńska 29, 18-411 Śniadowo:

1.

Dorota Zalewska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Śniadowo - Przewodniczący

2.

Aneta Banach, zgłoszona przez KW NOWA LEWICA, zam. Śniadowo - Zastępca Przewodniczącego

3.

Bożena Baczewska, zgłoszona przez KW WIS, zam. Stare Ratowo - Członek

4.

Andrzej Boć, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Łomża - Członek

5.

Andrzej Cwalina, zgłoszony przez KW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY, zam. Śniadowo - Członek

6.

Aleksandra Jakubiak, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Szabły Młoda - Członek

7.

Natalia Rutkowska, zgłoszona przez KWW NIEPODLEGŁA ŻYJE, zam. Łomża - Członek

8.

Izabela Wojsz, zgłoszona przez KW SAMOOBRONA, zam. Śniadowo - Członek

9.

Zofia Wysocka, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Śniadowo - Członek

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Gminny Ośrodek Kultury, ul. Ostrołęcka 13, 18-411 Śniadowo:

1.

Małgorzata Krajewska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Stare Ratowo - Przewodniczący

2.

Ewa Jakubiak, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Szabły Młode - Zastępca Przewodniczącego

3.

Anna Marzenna Gniazdowska, zgłoszona przez KW WIS, zam. Śniadowo - Członek

4.

Piotr Górski, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Łomża - Członek

5.

Jolanta Przeździecka, zgłoszona przez KW NOWA LEWICA, zam. Szabły Mlode - Członek

6.

Jolanta Śledziewska, zgłoszona przez KWW UWIERZ W POLSKĘ, zam. Śniadowo - Członek

7.

Maciej Zaborszczyk, zgłoszony przez KW PRAWICA, zam. Szczepankowo - Członek

8.

Anna Zalewska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Śniadowo - Członek

9.

Hanna Zielińska, zgłoszona przez KW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY, zam. Śniadowo - Członek

 

Data powstania: wtorek, 10 paź 2023 14:58
Data opublikowania: wtorek, 10 paź 2023 14:59
Opublikował(a): Michał Kamiński
Zaakceptował(a): Michał Kamiński
Artykuł był czytany: 280 razy