Wizyta Przedszkolaków w OSP Śniadowo

2018-06-18 13:26
W środę 13.06.2018 r. strażaków ochotników odwiedziły przedszkolaki z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Śniadowie.
Wizyta Przedszkolaków w OSP Śniadowo

       Celem wizyty było poznanie pracy strażaków oraz trudności z jakimi spotykają się podczas służby. Strażacy zaprezentowali dzieciom wyposażenie wozu bojowego, a także sprzęty niezbędne podczas akcji ratunkowych tj. nożyce hydrauliczne, aparaty ochrony dróg oddechowych, węże strażackie, sprzęt medyczny. Dzieci dowiedziały się, że strażacy służą  pomocą także  podczas wypadków i klęsk żywiołowych. Nasi mali przyjaciele przez chwilę mogli wcielić się w rolę strażaka zakładając  hełm oraz siedząc w kabinie wozu strażackiego.

      Podczas tego cennego spotkania edukacyjnego na twarzach małych przedszkolaków widać było promieniste uśmiechy zadowolenia. W formie pogadanki i prezentacji uczniowie zapoznali się z zadaniami realizowanymi przez straż pożarną, sposobami alarmowania oraz zachowania się w przypadku zagrożenia. Wszyscy z wielkim zaciekawieniem wysłuchali opowieści o akcjach ratowniczo - gaśniczych.

      Na zakończenie spotkania maluchy otrzymały odblaski aby być widocznym na drodze i bezpiecznie się po niej poruszać.

       Dziękujemy dzieciakom oraz ich opiekunom za wizytę i zapraszamy ponownie.

 

                                                                                                         OSP Śniadowo: Krajewski Tomasz

  • Wizyta Przedszkolaków w OSP Śniadowo Wizyta Przedszkolaków w OSP Śniadowo Wizyta Przedszkolaków w OSP Śniadowo Wizyta Przedszkolaków w OSP Śniadowo Wizyta Przedszkolaków w OSP Śniadowo Wizyta Przedszkolaków w OSP Śniadowo Wizyta Przedszkolaków w OSP Śniadowo Wizyta Przedszkolaków w OSP Śniadowo Wizyta Przedszkolaków w OSP Śniadowo Wizyta Przedszkolaków w OSP Śniadowo Wizyta Przedszkolaków w OSP Śniadowo Wizyta Przedszkolaków w OSP Śniadowo Wizyta Przedszkolaków w OSP Śniadowo Wizyta Przedszkolaków w OSP Śniadowo Wizyta Przedszkolaków w OSP Śniadowo Wizyta Przedszkolaków w OSP Śniadowo Wizyta Przedszkolaków w OSP Śniadowo Wizyta Przedszkolaków w OSP Śniadowo Wizyta Przedszkolaków w OSP Śniadowo Wizyta Przedszkolaków w OSP Śniadowo Wizyta Przedszkolaków w OSP Śniadowo Wizyta Przedszkolaków w OSP Śniadowo Wizyta Przedszkolaków w OSP Śniadowo Wizyta Przedszkolaków w OSP Śniadowo Wizyta Przedszkolaków w OSP Śniadowo Wizyta Przedszkolaków w OSP Śniadowo Wizyta Przedszkolaków w OSP Śniadowo